Hlášky hodnocené kladně uživatelem „zukato“

<Hroznys> Tak jsem si nainstaloval to Vice City, když jsem to udělal, začal jsem hledat na CD crack, ale nebyl tam, prohledal jsem druhé CD ale ani tam nebyl, šel jsem na net ale našel jsem jenom pár zavirovanejch, po hodině kdy jsem byl naprosto zoufalý jsem si uvědomil že mám originálku...

Komentář: Degenerace...

<a> Tý jo, babce přišla kamarádka... asi tak 70... a tvrdí mi (už potřetí), že jí volala dcera a že má zablokovaný mobil, protože prý zapomněla zaplatit účet... co myslíš, mám jí ty klávesy odemknout?

Komentář: Útržek mého rozhovoru z ICQ

<Keny> Čau, pamatuješ jak sem ti tedy posilal tu fotku těch novych kopaček co jsem si koupil za těch 1200,- ?
<> Zdar... jj vim co si s nima zase udělal ?
<Keny> nic však mě znaš :)
<> no pravě :)
<Keny> Měli jsme zapas a mě se při tom nějak roztrhly a tak že je zajdu reklamovat. A jak sem je ukzal prodavačce a řekl že se mi roztrhly, tak se na mě tak vražedně podivala a zeptala se mě "vy ste v nich hral fotbal ?"
<> rofl

Komentář: kopačky? Muže se v nich hrat ? (ICQ)

<a> posli mi plz instalacku RARu
<b> ok, pohladam ju
<a> diky
<a> omg, a preco si ju zraroval?

Komentář: minimalizace :D

<a> jak zamezim tomu aby mi chodili zavirovaný linky?
<b> se obavam ze nijak, bude toho cloveka hodis do ignore a nebo ti budou chodit, filtrovat se to da tezko
<a> a jak zabranim sestre aby na to klikla?
<b> gumovou palici...

Komentář: Věnuju zdarma 16letou sestru na náhradní součástky...zn:nekouří,nepije

<InHuMan> Jsem si rikal jakej je dneska krasnej den
<InHuMan> nikdo na ICQ neotravuje
<InHuMan> pak jsem si vsiml ze ho mam vypnuty...

Komentář: Idilka. :D

<Beenee> Sluníčko, mně to netiskne!
<Dolnajs> Máš zapnutou tiskárnu?
<Beenee> Samozřejmě, nejsem blbá!
...tisknu z notebooku, tiskárna napojená přes síť na druhé PC...
<Dolnajs> Máš zapnutý PC?
<Beenee> Promiň, JSEM blbá!

Komentář: dobra rada nad zlato

<a> ahoj
<b> zdar
<a> jsi pod vlivem?
<b> kua, jak to na tech 4 pismenkach poznas? :D

<a> Čau, máš tam někde mladou?
<b> Teď nemůže. Počkej až dokouří.
<a> Sry. Já nechtěl rušit.
<b> Ty blbe. Je venku na cígu!!

<Skori2> hledám asi tak dvacetiletý harddisk na zálohu genetických informací...

Komentář: jak se seznamují z oddělení IT

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.