Hlášky hodnocené kladně uživatelem „huhulesny“

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

<a> Ahoj kočičko, co bys řekla na orálek za peníze?
<b> Sorry, nemám prachy.

<on> vis co jsou nejhorsi dva slova co ti muze holka napsat ?
<on1> ne?
<on> mam spozdeni
<on1> to nasere :D
<on> no ale to neni ten nejvetsi dojeb...
<on1> ono je ještě něco horšího?!?!
<on> jo, tadle uz je tento tyden druha co mi todle rikala :-/

Komentář: kdyz se dari :D

<a> Bolí mně hlava!
<a> Kolik si těch paralenů mám dat do piči?!
<b> Zkus je spíš spolknout..

<PuppetMaster> Poradí mi někdo nějaký kvalitní film o démonech nebo andělech?
<Boleynka> Andělé a Démoni :D XD

Komentář: jak jednoduché :-)

18:00 <a> ahoj, jdes zitra do kina ?
18:02 <b> jasne ze bych zasla :)
18:03 <a> dobry tak ja ti zitra jeste napisu
18:04 <b> okey :)
12:48 <a> dneska jdu do kina s tou nejkrásnější holkou ;)
12:50 <b> jéé děkuju :-*
12:52 <a> ehh.. ja ti musim neco rict

Komentář: holka ma asi smulu :D

<a> Včera mě stavěli policajti.
<b> Jo? A dejchals?
<a> Jj, jinak bych umřel.

<a> Juhu, koupila jsem si dlouhou sukni!! Takovou tu až na zem! :)
<b> Proč?:D
<a> Me se strašně líbila! A mam v ní hezkej zadek!
<b> A kde to budeš nosit?
<a> Nevim, ale stála jen 70kc takže v ní klidně můžu doma rýsovat :D
<b> :D :D :D

Komentář: budoucí architektky...

<a> ježiš to si snad v těch reklamách dělaj prdel
<a> prej synek tatí kdy zase pojedeme do řecka
<a> matka vytáhne nějakou řeckou omáčku v prášku a řekne třeba hned teď
<a> jasný vole poletíme tam na pytlíku od prášku knorr

<A(15 let)> Tak jak ti to jde s tou tvojí milou :)
<B(18 let)> Já se neviděl se svou milou už dva měsíce :(
<A(15 let)> HH jsem neměl sex kratší dobu jak ty :D :D
<B(18 let)> Jenom že ty jsi šukal psa a o to já nestojím....

<a> Hele, pamatuješ jak v jednom díle SGA chtěl Rodney vystřelit z pistole a místo toho mu vypad zásobník?
<b> Jo, proč?
<a> Už vim, jakej je to pocit.
<b> Po koms' střílel?
<a> Po nikom, ale byl jsem na prázdniny u babičky a na koberci ležela mrtvá moucha.
<a> Tak babička řekla, ať tu mouchu vysaju, že ve skříni vedle mě leží příruční vysavač.
<a> Tak ho vezmu do ruky, poprvé v životě, koukám na něj a babička povídá, že se to zapíná tim šedivym.
<a> Vidim tam takovej velkej šedivej čudlík, tak řikám, že dobrý, že to chápu.
<a> To, že se ve skutečnosti zapíná takovym míň výraznym posouvacim jsem se samozřelmě dozvěděl až potom, co jsem jak dement došel doprostřed pokoje, tam triumfálně zmáčknul ten čudlik, čímž se mi ten vysavač rozpad na dvě půlky a všechen ten sajrajt z něj se rozsypal po pokoji.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.