Hlášky hodnocené kladně uživatelem „kukurica“

<Lena> Čau, brácho, tak jsem se konečně na chvíli dostala k počítači
<bukanyr> to je gut. tak jak je ve vidni? dosel ti ten dopis?
<Lena> Jo, je to tu fajn. Zítra máme sraz s děckama, co jsou tu taky na výměnném pobytu. Rodina je v pohodě, mají holku o rok mladší, než jsem já. Jen teď trochu vtipkují na můj účet, protože včera došel ten Tvůj dopis. Prosím Tě, pro příště, pokud mi ještě budeš chtít napsat, slečna je německy Fräulein a ne Jungfrau...

Komentář: Jungfrau = panna

<a> Po povinným plavání sem dycky naprosto na hadry
<b> programátor :D
<a> jo.. pak tam máme jednoho linuxáka taky :D taky kompič jako prase :D A jak sme tak byli v tom bazénu, vodu po pás, on venku, začal se smát.. prej "Haaaha, haaaha, ste se propadli do textury, haaaha" :D
<b> loool

<a> musím začít posilovat!
<b> ???
<a> deska sem byl na preventivní prohlídce a doktorka prej: svlíkněte se do půlky těla“
<a> tak sundám tričko, ona na mne letmo mrkne a zeptá se: vy ste programátor, že?“

<ona> štveš mě
<on> :)
<ona> vyškrábu ti oči
<on> (

* a plánuje rychlý odchod do hospody...
<mama> Doufám, že se vrátíš po dvou !!!
<a> myslis po 2 pivech nebo 2 hodinach?
<mama> Tolik optimismu nemám, měla jsem na mysli počet končetin...

Komentář: Ach ta životní realita...

<a> normálně teď jsem se přihlašoval na ICQ na Meebo a jak jsem ťukal poslední číslici jména, tak jsem místo 3 napsal 2
<a> zadal jsem tam svoje heslo a normálně mne to přihlásilo na účet nějaký holky odněkud z Malajsie :-)) měla stejný heslo... měla...
<b> mmnt
<b> co se taky divíš, když máš heslo password?
<b> měl jsi

<Mordekai> No jo.To bylo ještě na základce.Měli jsme hodinu přirodopisu a učila nás taková mladá učitelka.Mě se vubec nelibila ale kluci po ní strašně jeli.A jednou,když nás učila měla takový obrovský výstřih.Všeci čuměli a slintali,akorát mě zní bylo blbě.A když mě vyvolala k tabuli, tak mi říká ,,proč se mi vubec nechcete podívat do očí?´´ řikam ,,Bo mate velký vystřih´´ Učitelka zrudla jak jablko a hned se začala zapinat.Potom přišel ředitel a když ju viděl,jak se přede mnou zapíná tak povídá ,,Kolegyně,na ukazku lidského těla používáme tamhlety modely a neukazujeme to samy na sobě´´ přisahám že v ten moment sem ležel:-D

<a> jak bys napsal vlastni nazor na renesanci na 2 strany?
<b> fontem 80

<a> ahojky lásenky moje sháním kluka na vstah
<b> a:mas tam chybu jak poleno
<a> ahojky lásenky moje sháním kluka na vstach

<AshBird> eugenius: ty jsi z nejakeho antickeho recka nebo proc mas takovy netradicni nick?
<eugenius> AshBird: ty mas spalenyho ptaka nebo proc mas takovej nick?

Komentář: umenie reagovať...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.