Hlášky hodnocené kladně uživatelem „NtCat“

<a> ale jinak jsou ty hodinky fakt hezký a pohodlný
<a> akorát se natahují samy chůzí a jak furt sedím u komplu, tak se občas v noci zastaví :(
<b> tak je nos na pravy ruce

<kenny> čus kámo :D si teďka čtu novej školní řád a narazil jsem na větu: Žák je povinen zdravit učitele ve třídě na začátku a na konci hodiny povstáním... :D :D
<Martin_X> XD XD chudák učitel

Komentář: soukromá škola teroristická

<a> kdo jsi? =-O
<b> tvůj osud :-P
<a> kéž by :D
<b> proč kéž by :-D
<a> no když dáš dohromady to,že seš můj osud a to,že se se mnou nevyspíš... tak budu mít jistotu, že se mnou osud nevymrdá O:-) :D

<j1rka> Prosím tě...
<j1rka> ...na sáčku od polévky je napsáno "Polévku pozvolna vařte za občasného míchání 10 minut"...
<j1rka> ...já jsem ale do vody nasypal rovnou dvě...
<j1rka> ...a teď nevím...
<j1rka> ...Budou se dvě polévky v jedné vodě vařit minut 5, nebo 20???
<Vojta> Pockej, vezmu si na to papir...
<Vojta> a sypal jsi je tam najednou, anebo nejdriv jednu a pak druhou?
<j1rka> No, sériově...
<Vojta> jo takze za sebou
<Vojta> tak to je pak jednoduchy, neni nad cim premejslet. To bude 20 minut, protoze prvnich 10 minut bude spotrebovavat energii dodavanou sporakem ta prvni polivka a ty druhy neda nic. A pak zase nastoupi ta druha a ta prvni bude stagnovat. Takze jestli mas velkej hlad, tak tu prvni po deseti minutach vyndej, najez se a tu druhou tam zatim nech...

<a> Posilam autoportret...
...
<b> Pekny... a kdo to je?

<a> to je podobne ako ked si kamos kupoval este pred rokom kofolu v bare.
<a> tak pride k baru a hovori "3 deci kofoly"...
<a> a ta pani za pultom: "18"
<a> "nemam"
<a> a pani zase: "18!"
<a> "nemam preboha ved kofola neni alkohol"
<a> a ona us nasrata "18 korun prosim!!!"

<a> hej já mám ve wordu automatické opravy, morseova abeceda se mi přepisuje na Morfeova
<a> zasraný matrix

<a> vzdycky jsem chtela delat gogo tanecnici, pekne minisukni... ale pritel mi to zakazal :(
<b> No to by ti zakazal asi kazdej :)
<b> Ja bych to svymu kompu taky nedovolil... bylo by mu bez bocnice videt az na chipset
<a> omg :D
<b> Vsichni uzivatele pod podiem by si mysleli ze je to nejaky PC z internetove kavarny na kterej si muze za poplatek skocit kazdej vyridit maily

-!- a has joined Flirtíček
<a> Ahoj, nějaká hezká holčina okolo 20 na pokec? Na vzhledu ani věku nezáleží...

Komentář: Libko forever :-)

<Slax> čeky, fotr něco chce..
<woxik> j, v poho
<woxik> tve kde jsi? :D
<woxik> ...
<Slax> sorry už jsem tu... fotr mě poslal kopat díru na zahradu, tak jsem mu řek že nemám mining skill... tak mě poslal trhat trávu do vjezdu... tak jsem řek, že herbalissm se na palacha nehodí... tak mi odpojil net, a řek, že až to udělám obojí, tak ho budu zase mít... teď jsem skončil :D
<woxik> GJ! :D

Komentář: Jak se může zvrtnout odpolední konverzace, aneb "Zavislák"! :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.