Hlášky hodnocené kladně uživatelem „hovnival“

<a> Ahoj, nevzrusujem Ta?
<b> hmmm... ani velmi nie
<a> *nevyrusujem

Komentář: QWERTY... ((:

<a> prosimtě jedno mi vysvětli. Sestavil sis sám počítač, nepouživáš ICQ, ale qip. Nemáš IE, ale Operu. Na práci se soubory používáš Total Commander. Když si chceš něco sehnat tak se koukneš na warforum. Když chceš něco zjistit koukneš se na google. Používáš XP a ne Vista. Tak proč proboha píšeš to posr*ný "w" místo normálního "v"?

Komentář: no ty woe

<a> ty vole... neska sme psali test z angliny... měli sme přeložit kořeněnej chleba (spicy bread) a kamoš nevěděl jak je kořeněný a jeden týpek povídá: to máš jako to první slovo z názvu tý dívčí skupiny (spice girls) a on no jasn dikem... no a pak... heled co to bylo za skupinu? Spice girls... aha... já si vzpomněl jenom na pussy cat dolls
<b> :D :D :D :D

Komentář: učitelka se smála asi nejvíc :D

<Soudruh> Zejtra zkusím ukecat profesora na IVT, abych mohl pracovat s systémem na flešce. Kdyžtak ho podplatím instalčkou Win7
<Stet> my se neptali a proste jsme si ukrojili kus z disku...

Komentář: Linuxáci...

<a> áááá, mi už kompletně hrabe... vylezu na balkon, podívám se, je tam mlha a první co mě napadne je: "Bůh snížil dohlednost aby zvýšil fps"...

Komentář: Takhle to dopadá když někdo dvě noci po sobě nespí...

<Hosiplan> nevíš jak zjistím výšku okna v Javascriptu?
<Vboss> slušně se zeptáš :D

Komentář: s poctivostí nejdál dojdeš

<on> odkdy mas QIP?
<ona> uz dlouho,ale ted jsem chodila na ICQ
<on> proc? QIP je daleko lepsi
<ona> protoze se mi QIP docela seka a pak to odnasi chudak pocitac, chci aby jeste fungoval chvilku
<on> :D ty si myslis ze muzes pocitaci uskodit tim ze budes pouzivat QIP? si delas srandu ne?
<ona> nedelam. kdyz se mi QIP zacne sekat tak chytnu nerva a zacnu mlatit do kompu
<on> jo taak :D

Komentář: neni blbá preci ne? :D

<a> Mam za sebou vyslech
<a> uff
<a> ze jsem slabikoval "bluetooth" ok, ale ze jsem opravoval i/y ve slove odcizil me dostalo

<a> ahoj, to sem ja, ze vcerejska, pamatujes si me?
<b> ahoj, bohuzel ne... ja si toho nejak moc nepamatuju po tom fernetu :)
<a> uff,to je dobre... sbohem a ignore

<a> Dneska je venku nádherně. Až přijdu domů ke compu tak si otevřu okno.

Komentář: To se hned pozná člověk který má rád přírodu :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.