Hlášky hodnocené kladně uživatelem „DeadLine“

« 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »

<on> co to zas vyvádíš ?!
<ona> :-*
<on> tak timhle to opravdu nevyžehlíš :P
<ona> :-o
<on> no tak takhle by to možná šlo :))

<a> měli byste prosím ty polepky na klávesnici v černé barvě?
<operátor> ano.máme na skladě.
<a> tak supr.prosím tedy objednat polepky na klávesnici v bílé barvě.
<operátor> doufám že chápu...

<ona> ty slepice mě fakt už štvou!
<on> ty mě taky
<on> ty slepice
<ona> tos to moc nezachránil

<[Little-StrawBerry]> Honzo, nevíš jak se anglicky řekne jahoda?

<a> dneska jsme se dohodli s mladou, že tě adoptujeme...
<b> nechci...
<a> první krok by byl sehnat ti holku...
<b> tati!

<a> stáhl sis ten Team Fortess
<b> ne
<a> proč?
<b> Šel jsem si ještě pro jídlo a po cestě jsem potkal Honzu a ten měl nějáké debilní kecy tak jsem na něj zakřičel ať jde do prdele bohužel to slyšel nějáký bouchač tak mi dal přes držku že se mi ještě teď točí hlava tak jsem šel domů a po cestě jsem potkal psa nějak mu zavoněl můj oběd a aby ho ukořistil kousl mě do ruky ,pak jsem přišel domů spadl jsem ze schodů a zlomil si nohu a teď se chystám do nemocnice
<a> To jako fakt?
<b> Ne ,přišel jsem domů udělal jsem si Kafe poslouchal beatles a teď jdu do hospody a na nějáké Team Fortess ti seru

<ona> Zlato a jak pojmenujeme naše děti? :)
<on> Podle toho, jestli budeme mít holku nebo kluka.
<ona> A koho chceš víc? :)
<on> Psa.

<b> nenechal jsem u tebe bundu ?
<a> jo nechal, stav se
<c> ty moje brejle si náhodou nenašel ?
<a> bohužel :(
<d> hihihi
<a> ty se nesměj, minule s tu nechal foťák, mobil a klíče
<e> hihihi
<a> tys tu nechala silonky
<e> a sakra
<e> kalhotky jsem u tebe doufám nenechala ? :-)
<a> růžový tanga ? :)
<e> ne černý
<a> tak to nevim, našel jsem jen růžový
<a> ještě někdo něco postrádá ? :)

Komentář: než jsem to sem přepsal, přišel kamarád <b> pro bundu a přinesl mi moje klíče které jsem zapoměl zvenčí ve vchodových dveřích

<ona> Víš, ono Má všechno dvě strany .
<on> No, ne. Krychle jich má šest.

<mluvící prdel> Já jsem tě v ICQ přejmenovala na :*Sluníčko*:. A jak jsem pojmenovaná u tebe?
<Slighter> to je tajemství :)

« 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.