Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Yuzik01“

« 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »

<a> CURACI
<a> sry za caps

Komentář: omluva prijata

<a> viděl jsi ukázky na ten nový katastrofický film 2012? Vypada to docela hustě udělané.
<b> Ani nemusim. Je mi naprosto jasne co v nem bude. Nejaky (americky) superodbornik na mayske kalendare se bude snazit presvedcit lidstvo o nevyhnutelne apokalypse a predlozi zaruceny recept na to, jak se tomu vyhnout kdyz budou jednat vcas. Pochopitelne ho budou vsichni ignorovat (jinak by prece nemoh nasadit na prezidenta ten vyraz: "Ja ti to rikal voe"). Pak se teda po patnacti minutach nudnych dialogu a supermoderne udelanych grafu a simulaci planeta uraci zacit apokalypsit. Z opomijeneho brejlovce (z ktereho se zazracne vyklube byvaly prislusnik specialnich jednotek) se najednou stava modla pro cele lidstvo, banda jeho vlastnich pubertalnich fracku zacne sveho jinak zcela ignorovaneho fotrika primo zboznovat. Pote bude nasledovat serie prirodne-katastrofickych sekvenci peclive vybranych z doomsaying katalogu nejakych ekopakos. Na konci nemuze chybet happy end. Zachraneni planety by bylo vzledem ke scenari lehce kontraproduktivni, takze apokalypticke besneni prezije pouze superodbornik-hrdina & familly, polozborena, ale stale hrde cnici socha svobody a jedna lehce osmahnuta americka vlajka, ktera bude povlavat ve vetru az do zaverecnych titulku.

<a> cus to vis ze <c> odpalil zakladku?
<b> odpalil?
<a> jj
<b> jak odpalil?
<a> nevim
<b> co znamena
<a> blbe zapojil ramky nebo tak neco a skurv*l si zakladku :D
<b> jo takhle
<b> vole
<b> sem myslel ze podpalil skolu zakladku

<candy> uklizeny byt je znakem rozbiteho pocitace

<furry> OMG CHÁPEŠ ŽE MYSLIM TYP SOUBORU?
...
<baby_jesus> vy tady řvete jako... jako...
<Kev1908> jako syslové
<baby_jesus> syslové neřvou!
<Kev1908> já jsem jednou šlápnul na sysla a...

Komentář: a řval? :D

<minette92> Je tu nejaky kluk 19 - 25 na pokec a casem i mozna neco vic?
<mraziCZech> jsou tu jen kluci na něco víc a časem možná i pokec

<Anet> ‎Jak bys pojmenoval tu tyčku co je v lízátku?
<Jeek> Karel

<BalWan> kurva si nemam co pustit na dobrou noc
<Waldez> plyn
<Waldez> je to zabavne...
<Waldez> ...prvnich 5 minut...
<Waldez> ...pak uz je to otrava

<a> opravdu skvělej nápad zesílit všechno včetně zesilovače naplno a jako uvítací melodii dát výbuch, to se ti povedlo
<b> Copak, káknula sis? :-D
<a> Fakt brutálně jsem se lekla, ale abych to shrnula, tak mi dlužíš repráky, mamině dva talíře, které upustila a jelikož je od sousedů už dlouho ticho, tak jim dlužíš babku, pač to s ní asi seklo

<a> já nechlastam - já popíjim
<b> jo, stejně jako v CS: já nekempim - já vyčkávam

« 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.