Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Wendigo“

<iAbek> ty vole začínam degenerovat sme dneska ve škole psali člověk má jíst pravidelně 4x-7x deně no a já tak píšu a najednou koukam že píšu 4x-7x=x(4-7) :-D

<a> nemáš Vypsanou fixu?
<b> a na co ti bude? =-O =-O
<a> :-D :-D :-D :-D

Komentář: trochu mimo

<a> heled, vis o tom, ze v australii je povolen sex s klokanem, ale jen v pripade, ze jsi v podnapilem stavu?
<b> takze pivo s sebou rikas?

Komentář: ICQ

<Marthy> věk, číslo podprsenky a míry, jinak se s tebou nebavím
<Marthy> ne, to byl ftip :D
<Marthy> Já sem pepa... ty seš předpokládám <b>
<b> 16, B, 92/58/89
<b> vtip? aha...

Komentář: Správná slečna :)

<a> tak jsem si objednal MDA
<b> husty :)
<a> sice ještě nemám prachy, ale nechal jsem si to poslat českou poštou

Komentář: ...

<Augmentynka> co je chlap kdyz chce furt sukat? :D zenska je nymfa a chlap je? xD
<Nidzo> normální?

Komentář: Nevím, co čekala za odpověd... :)

<BlackHole> Psal jsem si s ni docela dlouho
<BlackHole> Pak se me zeptala, jak nekoho na ICQ pridat do Ignore Listu
<BlackHole> Samozrejme, ze jsem ji poradil
<BlackHole> Pak uz jsme si nepsali...

<Marcos> víš co se mi na holkách líbí?
<terísek> velký, kulatý a pevný prsa?
<Marcos> my už si někdy psali? :-O

Komentář: Ne, nepsali :-D

<Kain> Kam jste jeli?
<Fruiko> Náměšť.
<Kain> Co tam?
<Fruiko> Kámoška tam provádí na zámku, tak jsme měli prohlídku all-exlusive.
<Kain> Stálo to za to?
<Fruiko> Jo.
<Kain> Já čekal, že napíšeš ne.
<Fruiko> Už sis to někdy rozdával na zámku?

<on> dneska sem se zase pohadal s mladou... furt rika ze ji sem nevernej... nevim kde to bere. Je to... jak se to menuje kdyz nekdo vidi to co neni?
<ona> paranoidni?
<on> presne. Sme spolu dneska byli venku
<ona> ja vim, vzdyt jsem vas potkala. Teda nevypadalo to ze se hadate. Spis naopak ;o)
<on> jo tak to nebyla ona...

Komentář: paranoidni?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.