Hlášky hodnocené kladně uživatelem „TheKuba“

<kalii> myslite ze je mozne postavit 64 bytovou platformu?
<^MeBa^> 64 bytova platforma uz je
<^MeBa^> i vic...
<^MeBa^> v kazdym modernim panelaku

Komentář: #linux.cz@IRCnet

<WereWiking> krucinal, nejede brana
<Leia> WereWiking: nezadal si sedmy symbol

Komentář: SMS brany a ty jejich potvrzovaci symboly...

<Mike> proc jsou lidi, s kterymi potrebuji mluvit vetsinou away ?
<term> asi to vedi

Komentář: #czech@czfree.net

<jack-home> ja bych mel delat managera ... rozumim uplne vsemu, ale umim hovno
<jack-home> :]

Komentář: #czf@czfree.net

<Silvinka> heh vzpomela jsem si na vcerejsek :))
<Tnet_quest> co bylo? :) :)
<Silvinka> jsem udelala kamosce bouli na cele :-)
<Cosby> ale chudatko :)))))
<Silvinka> mrdla jsem ji dverma od hajzlu do cela :))))
<Cosby> looooooooooooooool :D
<Silvinka> a moje omluva "sorry pico" :))

Komentář: slecna_drsnak (Silvinka) v akci :) | #Tnet@tnet.no-ip.biz

<heilin> ty wee
<heilin> se hadam s matkou
<ROOTen> tak to sem pastni

Komentář: #czf@czfree.net

<vj> zdar, mam pro tebe baterku do nb, pry je trochu jeta :)
<vj> ale udajne vydrzi aspon na preneseni od jedne zasuvky ke druhe :)
<ph> hmm .... uvidime ...
<ph> testnu ji :)
<ph> urcite je lepsi nez moje stara, ta nevydrzi ani to ...
<ph> a testnu , jestli je lepsi nez michalova stara :) ta vydrzi tak 2 minuty :)
<vj> pockej az to poslu tvoji zene :)

<vice> Ceska vlada dnes oznamila, ze meni statni znak ze lva na kondom, nebot takovy symbol mnohem presneji vyjadruje politiku vlady. Kondom se stejne jako inflace dokaze rozpinat, brzdi produkci, nici dalsi generace, chrani curaky a dava cloveku pocit bezpeci, zatimco je jeban

Komentář: #linux.cz@IRCnet

<lunix> tak jsem psal test z anglictiny
<b> a ?
<lunix> utvorte otazku:
<lunix> Jane has a new car. Who .....
<lunix> a odpoved
<lunix> ... cares ? Wtf omfg lol!
<b> Who does she fuck with? by som dal ja :-)

Komentář: #czf@czfree.net

-!- Digletton has joined #czf
<Digletton> hodte mi prosim nekdo link na tu pisnicku o lame
<MikZ> www.google.com
<D-Evil> Digletton : zakladas sdruzeni a potrebujes hymnu ? :))

Komentář: #czf@czfree.net

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.