Hlášky hodnocené kladně uživatelem „barney33“

<a> Ty jseš 1994? Fuj...
<b> Proč ?
<a> Narodil se Justin Bieber a zemřel Kurt Cobain - Naprosto nejhorší rok v historii lidstva.

<a> FA mam vytistenou a poslal jsem Vam to i mailem..
<b> můžete to poslat v nějakým novějším formátu?
<a> .PRN se vam nelibi? :(
<b> ale mě by se líbil, ale počítač neví co s tím, o DOSu slyšel jen z vyprávění prapředků ve výrobě a už tenkrát tomu nevěřil

Komentář: FA=faktura

<a> to neni možný, byla tady ted tak čtvrt hodky babička a pořad dokola, kdo to byl, odkud je, čí je.. když jsem ji to pořad neřikala, tak stoupla a prohlásila: já si ho najdu na fejsbůku!

<magda> jsem si dneska koupila tricko na boj proti anorexii za 899
<magda> celkem pekne bile a zepredu napsane '0 neni velikost'
<ja> si tam dopis na zadni stranu '... ale hodnota meho IQ'

<a> Můj tatínek teď velmi elegantně vyřešil problém křičícího dítěte..
<b> Jak?
<a> Vstal od telky a zavřel dveře.

<a> ty vole, ted sem koukal mezi pismenka na kvavesnici a vidim bordel... napadla me skvela myslenka vyfoukat to, fouknu, rozviril se prach jak svina (mam alergii) a jak sem psiknul, tak sem jebl celem do ty klavesnice.. tak mam na cele vyrazenej pravej alt plus to windowsacky tlacitko plus tu hranu so je pod pismenkama... du si koupit novou klavesnici, cest

Komentář: borec :D

<a> ty budes delat toho vedouciho tabora?
<b> jj
<b> se maji na co tesit ty decka
<b> rano budicek v 5, vecerka v 7, kdo me bude srat tak tomu nedam najist a vecer bude spat venku
<a> aha, ty delas vedouciho koncetracniho tabora?

<a> čus
<b> cc
<a> jak je?
<b> ale jo, dobry, mam kundu
<a> sis nechal změnit pohlaví? :D

<a> kdyz jsem byl malej, nemohl jsem z moji mamy - vzdycky si zacala vybirat potraviny az kdyz prisla na radu (tenkrat jeste moc samoobsluh nebylo)
<a> samozrejme ze ve stresu nakoupila blbosti
<b> tomu se rika prefetch v pravym slova smyslu

<z> Co ty batohy? Máš pro mě tu fotku?
<n> Teď sem to odpojila!
<z> Nééé!!
<n> Řikala sem, že tam neni nic vidět! Protože ve skladu bylo osvětlení na píču!
<z> Kdyby sis ho tam přidělala, tak by možná byly vidět :D:D
<n> Přidělala? Kam jako?
<z> No na píču! :D:D
<n> :D:D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.