Hlášky hodnocené kladně uživatelem „tulen“

« 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »

<a> kurva pes zas vije
<b> jakto?
<a> nevim, asi ma erekci
<a> jdu si zakourit

<David> vyčůrat a spát..
<Bara> a pomodlit !
<Lukas> my starsi chlapi se vetsinou modlime uz pri tom curani :D

Komentář: FB status

<a> To byla noc, přijel sem z cesty a hned zalehnul. Když se ze stolu ozvalo jakmile to bude možné otočte se.

Komentář: Navigace navádí už i v posteli...

<SHato> facebook.com/username
<Paul Rockseek> facebook.com/userunatebe
<Voy-tech> facebook.com/usernanej

<ona> nechces kotatko?nase kocka bude rodit asi za tyden
<on> ani ne hele,ale zeptam se souseda jestli by nejaky nechtel
<ona> on ma rad kocky?
<on> nevim,ale ma krajtu, mozna by je zpracovala

<a> Čekejte musim se vysmrkat...
<Team> Nejdřív to plantni a pak se můžeš vysmrkat!
<a> Plantnuto!
<Team> Teď se můžeš vysmrkat
<a> Dobrý.. už mi to steklo po bradě...

Komentář: CSko vs. nachlazení

<a> Fíča vole, test dám, řeknu jí první otázku, druhou otázku, doplňující první, doplňující druhou, třetí jsem nevěděl. Načež prohlásila, že to, co jsem jí řekl, by jí mohlo povědět kdokoliv jinej a nedala mi to. Mě šlehne...
<b> Příště jí neříkej otázky, ale odpovědi. To zabírá ;))

<a> Asi začnu dělat to, co mi učitel řekne :(
<b> proč?!
<a> Řekl, že jestli budu dělat bordel, tak mi nedá dutku, ale zničí mi vesnici :(

Komentář: Učitel ví, jak na to

<a> Nemate nekdo PA na rapidshare.com ?
<b> co je to PA?
<a> placeny ucet :)
<a> TEN MÁM NA http://***.net
<a> potrebuju na rapida :(
<b> AHA A CO HLEDÁŠ ZA FILM
<a> nehledam film, ten bych si stahl jinde, hledam novou ROMku pro svuj telefon :D
<c> jed tramvají a ROMka si tvůj telefon najde sama :D

<a> hale, můžeš zajít? Něco potřebuju.
<b> ok, za chvilku jsem tam.
...
<a> mohl bys ještě zajít?
<b> seru na tebe, chodit ti rozsvěcet a zhasínat nebudu!!!

Komentář: Aneb večer na koleji ;-)

« 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7634 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.