Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Precho“

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

-!- a changed the topic of #místnost to: Formát titulků
<a> Docela bych doporučila dávat titulky ve formátu SRT nebo SMI, spíš SRT, ten ASS mi dva playery nevzaly.
<b> ale zase ASS můžeš aji bozicovat ruzně.. dělat barevný atd...
<b> a má větší znakovou podporu
<b> a je všeobecně rozšířenější pro anime..
<b> VLC to přečte..
<a> VLC, a co lidi s GOMem, KMplayerem, Media playerem?
<b> Jsou idioti... říkám... lidi co se koukají na anime s titulky určitě nemají přehravač co nepodporuje nejrozšířenější formát titulků pro anime ... -.-"
<a> You sure?
<b> ano... Jako pokud jsi otaku co se kouká na anime tak stejně většina titulků je bud hardsub či .ass takže víš že sračky tipu GOM či KMP ten formát neotevřou
<a> Většinu anime jsem potkala ve formátu SMI, ale fajn. Jinak, mě se to líbilo, chci další díl, kdy bude?
<b> SAMI nepodporuje pozicování titulků a je náročnější na výrobu i pamět..
<a> Tak už to přestaňmě řešit, <b> . Jen jsem podala návrh, s ass jsem se setkala jen párkrát. Hlavní je, že to mají pěkně udělané. Calm fucking down.
<b> Notaaak <a> !! Já se chci hádat... Pojď
<a> Okay. <b> , uvědom si, že lidi jsou hloupí, většina z nich používá Media Player a je ještě ráda, uvědom si, kolik je na světě uživatelů IE (I když IE je teď prý momentálně nejlepší prohléžeč, don't fuckin' know), takže nějaký ASS, to si budou říkat FTW. SRT je lepší, navíc, na co jsou ti barvičky!
<b> Co barvičky! <a> ! Chápej že nejde tak o barvičky ale o pozicování těch titulků a jazykovou podporu!! Bohaaa.. U .ASS můžeš dat překlad přes třeba ceduli co je v pravém středu obrazovky na hajzlu nápis Dívky... Kdyby to tam nešlo dát tak by lidi nepochopily ten vtip
<a> Mě tak asi zajímá nápis dívky na hajzlech, i když někde je to důležité, když nevíš, co je postava za pohlaví... ale někde tě můžou vytrollit a dát jí její vlastní WC, jak už se mi to párkrát stalo. To je sice krásné, ale zdá se, že ass faká jen v tom jebnutém VLC a z nějakého důvodu občas nepodporuje SRT, SMI a další titulky. Nevím proč, ale občas to nefachá. No jo, chápu, jazyková podpora, barvičky, pozicování, copak to nemají i jiný formáty titulků? Takové, co jdou spustit i jinde, než jen na VLC?
<b> Citace wikipedie "This subtitle format is frequently used in anime fansubs, either to overlay subtitles onto video while it is being encoded (hardsubbing), or to store subtitle data alongside video data in a Matroska (MKV) container (softsubbing). Hardsubbing is irreversible but does not require VSFilter or other special resources for playback. Softsubbing allows the end user to choose whether subtitles will be displayed, and makes it possible to include multiple subtitle streams in the same video file.""There are many freeware and open source subtitling applications that support the SSA format."ale pokud chceš kompatibilitu se všema tak at se to udělá jako hardsub Nebo jen soubor co to bude vypysovat jako příkazovou řádku... pro ty nejvíce zaostale Otaku-nerdy.... Naco vidět video.. stačí text..
<a> Ježíši ty to vidíš... fajn, jdu používat nepravděpodobné smyšlené důvody, aby tato hádka mohla pokračovat... a co chod vesmíru, co? CO CHOD VESMÍRU, <b> ? Jak se s tím vyrovná, no řekni, řekni!
<b> Chod vesmíru je založen na titulcích formátu .ass!!§ Bože <a> ty jsi tak blbá!!! To si nebyla na na vesmírné poradě kde se probíralo na jakých titulcích pojede alternativní řeč např. marklarů z planety MSC-666? Zvolil se formát .ass ať se jim to může umístit na prdel.... Vždyt to je logické proto .ass ..... V tom je ten vtip... Ach jo vi lidi jste fakt zabednění... Vyhladit vás... Raději se odstěhuji na svou domovskou černou díru... Můj baráček 5km od horizontu událostí potřebuje nějáké rekonstrukce..
<a> BLBÁ. BLBÁ. AŤ SHOŘÍ TVÁ DOMOVSKÁ PLANETA, BÍDNÝ ČERVE. Samozřejmě, že jsem tam byla, jenže když došlo na pasáž od zadcích, začali hovořit malkaři a ty já fakt nemám ráda, jestli jsi nezapomněl, neopomenou svoji přednášku okořenit hodnotnou dávkou všemožných plynů, takže většinu trávím přednášku s helmou na hlavě a přes to se docela blbě poslouchá, slyšela jsem něco o ASS, ale vzhledem k tomu, že se posléze plácli navzájem přes zadek (Kdo měl vědět, že je to jejich pozdrav velkolepému lidu?) ´, považovala jsem to za další homosexuální výstřednost, ostatně jako vždy z jejich strany (Kdo měl vědět, že takto vyjadřují své nadšení?!), wa nepovažovala jsem za nutné poslouchat. A lidi? Děláš, jako bys nevěděl, žee jsem Legendarianka Má planeta se nachází poměrně blízko té tvé černé díry. Která mimochodem v noci divně růžově světélkuje.
<b> Kur*a ona fakt světélkuje? A dohajz*u Jinbgisdn! ufihud! diuf! (nadávky poznamka redakce) Můj Jfufnaf (poz. red. něco jako pozemský pes smíchán s hadem a atomovkou) je nachystán na páření.... Jeeej má zbraň hromadného ničení..... *ďábelský smích* Lidé třeste se! Jinak ano přiznávám že malkaři se občas chovají trochu jak se říká na zemi "přitepleně", ale to je hlavně tím že jejich "mozek" má něco kolem 1.42×10^32 kelvinů takže jejich mozek přechází do stavu mimo vesmírné chápání. Nebuď takový intergalaktický/vesmírný rasista... tím že si dáváš helmu projevuješ největší neúctu.... Jsem nucen tě nahlásit a požadovat tvé vyhoštění z tohoto vesmíru
<a> Zvláštní, že vesmír stvořil něco, co sám nechápe... což nemění nic na tom, že se chovají jako buzíci a s těmi jejich hmyzími hlavami a nemožností poznání pohlaví to vypadá vážně nepatřičně, takže mě něco říkej o projevení neúcty. A já si můžu být sakra rasista a tobě to může být i tři! A proti vyhoštění z tohoto vesmíru mám boží imunitu založenou na konstatování existence a neexistence Boha či křečka, takže fuck off. A helma je můj národní symbol, tudíž je to spíš projevení vlastenectví, než neúcty na nějakém sněmu.A kolikrát ti mám říct, že nejsem člověk. Jsem Legendarian! U nás uznáváme jablečnou šťávu a kafe se skořicí. A ticho, nebo mezigalaktickému sněmu nahlásím nukleární aktivitu tvé zlotřilé šelmy, víš, že Jfufnafové se už staletí nesmí chovat v zajetí ale jen na jejich planetě ve volné přírodě mezi vulkány.
<b> To jsi zase chyběla nebo měla helmu?? !!!!!! Dostal jsem povolenku od Mezigalaktického sněmu nebot prostředí u černé díry je vhodné pro záchranu druhu. A neboť jsou už skoro vyhynulí tak se na tom musí pracovat. A tvé projevy vlastenectvý jsou na půdě Mezigalaktickéhosněmu protizákone podle §584.5.2 z roku 54 před vzniknutím nesmíru praštěním do hlavy velke reflumkarlxsavy růžovým meteoritem z galaxie FUCk-54684-COCK .... Takže ti jakožto 35 člen mezigalktického sněmu dávám výstrahu.. Bud přestaneš používat helmu na jednáních sněmu, a nebo budeš vystřelena do Červí díry do času -85 před vzniknutím velké říjozaříjokvětnové katastrofy po zjištění že Miley-Nuglab Cyrus je oboupohlavní bezpohlavník..!!
<a> Proti Boží imunitě může akorát výtrus z konečníku! Je totiž Boží! je dána od božského sněmu a ten je daleko víc než ten ubohoučký sněm, ke kterému oficiálně oba patříme. Imunita mi byla udělena, jelikož Legendariané jsou rovněž vyhynulý druh a jsou ve vesmíru velmi vážení pro jejich čestnost a inteligenci. (Nepochází z FUCk-54684-COCK náhodou Polách? A nesousedí ta galaxie s galaxií SUCk-35846-DICK, kde žije Škarpa?) Ty mi sice můžeš dát výstrahu, ale vyhostit mě může pouze celé členství, a věřím, že z celého 325.000.256.003.026 členství mě nevyhostí ani polovina. (Říjozáříjokvětnová katastrofa je nic oproti letnopadalistoprosincojarní nadělení kdy bylo zjištěno, že Justin Geroad Asasum H3506 Bieber je bezpohlavní android z planety FUCk-65289-ASS, právě od markalů, zpívající na playback, což způsobilo několik hromadných sebevražd a vymizení Beliebers, což zvýšilo inteligenční kapacitu Země o několik desítek tisíc a napomohlo vyřešení globalizačního problému.) Jfufnafové v přítomnosti Černých děr vybuchují, to se ti chudáci na Mezigalaktickém sněmu vůbec nic neučili? Kde v tu chvíli byl mezidruhový analytik třetího stupně sféry DeltaGamaHajzlOmega? Zase někde lítal? Já toho ptáka jednou zabiju, aaah, jako předsedkyně v mezidruhové komisi TI DÁVÁM VÝSTRAHU, i přes udělení povolení se zakazuje chovat Jfufnafy v přítomnosti černých děr neb způsobují nukleární destrukci přilehlých objektů. Svého Jfufnafa si nech... ale najdi mu jiné působiště, třeba na planetě OddaGama-38645-Delta, kde tuším žije tvá přítelkyně, tam mají poměrně vhodné prostřední, popřípadě se mu odborníci z OddaGama-38645-Delta dokáží přizpůsobit.

Komentář: Pokec o (nevhodnosti) titulků formátu .ass pro překlad anime

<a> Koukni co jsem dneska dostal za email ze správy kolejí :D
<a> Vážení studenti,naléhavě žádáme ty z vás, kteří odcizili nákupní vozíky z obchodního domu Tesco a zanechali je v prostorách popelnic, aby tyto vozíky okamžitě vrátili zpět do obchodního domu. Jedná se o trestný čin krádeže, který v případě opakování bude vyšetřovat Policie ČR. S pozdravem,...

<a> Všichni buďte posraní, že je konec světa.. ale to že mám zítra svátek vás už nezajímá, že..?! :/// :D

Komentář: den před 21.12.2012

<a> mám u tebe pivo
<b> za co?
<a> za tu blondýnu jak ses jí v sobotu líbil
<a> diskrétně jsem jí podstrčil tvoje číslo
<b> aha, tak poslouchej
<b> 1. je vdaná
<b> 2. to číslo si jí podstrčil tak "diskrétně", ze si toho všiml její manžel
<b> 3. dokud jsem ho nezablokoval, tak pořád volal, střídavě mi do telefonu nadával, brečel a vyhrožoval
<a> ježiš promiň
<b> 4. to hlavní, konečně vím za kterým debilem ho mám poslat
<a> fakt sorry
<a> takže ona ti nevolala?
<b> volala, tomu se říká dělba práce, já si budu užívat a ty poslouchat jejího manžela :)

<a> ja ted mam trochu divny rozhovor se sysadminkou...
<a> takze ti budu odpovidat pomaleji
<a> vlastne uz pul hodiny...
<b> zase balis nejakou babu nebo co?
<a> ale, jen par penetracnich testu..
<b> LOL :-)

<a> čus, tak jak jste včera dopadli?
<b> no my jsme ještě tady takou prdel si nezažil
<a> povídej, přeháněj...
<b> víš jak se <c> v létě ožral a <d> s ostatníma ho okudlali holícím strojkem?
<a> jj viděl jsem:-D
<b> no tak on přísahal že se pomstí... a jak dělal včera řidiče, tak nechlastal a právě <d> se uplně zlil... dali jsme ho vedle a kalili jsme dál....zachvíli <c> že si musí jet něco zařídit... ale když se vrátil tak asi šel zpátky přes chodbu a šel rovnou k <d>... on byl v obýváku a my jsme kalili v kuchyni...
<a> co mu udělal?
<b> zalil mu nohy do betonu:-D
<a> cože?
<b> no on si dojel domu, hodil si do nějakýho starýho lavoru cement a písek, vzal si nějakej kus latě na míchání... tady s tim přijel, šel rovnou za <d> z koupelny si přinesl vodu, rozmíchal to, a dal mu do toho nohy :-) a protože to bylo docela brzo tak to přes noc zatuhlo :-)
<a> si děláš prdel:-D
<b> prdel to je tady :-D pred chvílí jsme <d> nesli na hajzl:-D a <e>lítá po okolí a hledá majzlík:-D doma ho nenašel tak se šel zeptat po sousedech :-D <c> ani nehnul prstem,jen ráno prohlásil něco ve stylu že takhle vypadá "italská pomsta" sedí tady vytlemenej a poslochá <c> že ho zabije :-D

Komentář: <e> pořádal u sebe kalbu

<a> mg, spolubydla me nak ovlivnuje
<a> predstav si, chci se zeptat kamose, jestli rozumi matice, aby mi to vysvetlil
<a> spolubydla mezitim rika neco o pokemonech
<a> a ja kamosovi napisu "Cus, prosimte, rozumis pokemonum?"

<a> Ty máš iPhona, jo?
<b> jj
<a> A co tam máš? Windows Mobile?
<b> ...

<ona> chci koupit paralyzér vyznáš se v tom trošku??
<on> vůbec
<ona> ani mi neporadíš jestli je 1 200 000 V dost nebo malo??
<on> strč dva prsty do zásuvky, tam je 230V, dostaneš ránu, jestli ti pak bude připadat pětitisíc násobek málo, tak jsi frajerka

<a> jak vlastně šel pohovor na toho tiskovýho mluvčího?
<b> Bylo to dlouhý a úmorný, samý stupidní otázky, ke konci jsem dokonce váhal, jestli pro ně vůbec pracovat chci. Úplně nakonec mi dali modelovou otázku: máte dvě lahve, v obou může nebo nemusí být jed + jednoho vězně na testy - jak zjistíte, ve kterých byl jed?
<a> no to jsou hodně blbý otázky, vyřešils to?
<b> sarkasticky jsem plácnul, že ho nechám žíznit se dvěma lahvemi, než něco vymyslí sám
<a> :D to asi neočekávali
<b> ne, mou žádost skartovali..nabídli mi manažera, nastupuju v pondělí.. :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 1100 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 1405 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 1755 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 1961 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 2176 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

Trans_lea
před 10 hodinami

K hlášce #18759

Re: -

nakopnuta_sova
před 63 dny

K hlášce #15278

Sova to the rescue


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2023 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.