Hlášky hodnocené kladně uživatelem „moncanovo“

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

<Toe> tak jak jsi dopadl na zkousce z chemie?
<Jerry> No tak přijdu tam, sednu, vytáhnu si otázku. Chvilku nám dal na přípravu, moc sem toho nevěděl, tak jsem toho taky moc nenapsal. Pak mě začal zkoušet, sem tam sem něco řekl ale většinou doplněno o nějakou blbost. On už tak protáčel zoufalstvím oči. Pak se tak na mě podívá a povídá: "Tak co s váma?" a dodá "Víte co je to Zerg?" Moje srdce hráče Starcraftu najednou zaplesalo, koukna na další lidi, co seděli naproti a teprve čekali na vyzkoušení, bylo viděl jak se snažej si vzpomenout, co to je za sloučeninu nebo tak a já se jen lišácky usmál, v duchu si řekl "konečně se ty prosezený hodiny i Starcraftu vyplatěj," a povídam mu s lehkým úsměvem: "Samozřejmě." a on mi na to povídá "Výborně, tak příště míň hrajte a víc se učte a přijďte třeba za týden." :(

<tom> minule som si tak odlozil bicykel, aby som videl keby ho kradli
<steve> a?
<tom> videl som..

<a> Tak jak v nové práci? :)
<b> No neuveris, hned prvni zakaznik me odrovnal - pry v cele te jeho vesnici neni signal.
<b> Jedine misto, kde se to pry aspon trochu chyta, je na mistnim hrbitove nad hrobem nejake pani Vetriskove.
<b> Pry uz vypada jako nekrofil...

<ona> Jestli na mě budeš šahat, budeš bit!
<on> Já bych byl radši bajt :P
<ona> Dobře. Praštim tě osmkrát :P

<a> Takže musíme už rozhodnout barvy těch dresů modrá nebo žlutá? (chci aby hlasovali všichni z týmu)
<b> jasna volba, to musi bejt modra
<c> zluty jsou mnohem lepsi, vynikne na nich lip ten vzor...
<b> pro ty co se nemuzou rozhdnout, tak tady je mensi inspirace: link: http://www.xxxxxx.xx/modra_je_dobra.mp3
<a> to nám mělo pomoct jak? Písnička se sice jmenuje Modrá je dobrá, ale skupina je Žlutý pes...

<a> to víš, stárneme. Kde jsou ty časy kdy jsme v 15 začali chodit na diskotéky
<b> Jojo a ty osmnáctky pro nás nedostupné holky
<a> A vidíš to, teď nám je 20
<b> a o osmnáctky pořád nedostupné holky

Komentář: stárneme ...

<a> Cus, byls na te kalbe o sobote prosimte?
<b> jop, supr akcicka, co se deje?
<a> Delam soupisku lidi co tam byli
<b> Proc to? Planujes repete?
<a> to asi taky, ale jak tam koloval muj laptupek, tak ho ted nemuzu odemknout, protoze ho mam na otisk prstu a nemam tuseni, kdo v zaplave tech drinku mi tam nechal otisk packy :(
<b> lol, tak to taky nezapomen otestovat brachovo psa, dost mozna, ze tam pasuje :D
<a> Mno, si delej prdel, jenze ja se tam fakt nemuzu dostat :(
<b> tak to GL
<a> Taky te musim otestovat, takze se za tebou stavim
<...> po 3 dnech
<b> uz jsi prisel na to, kdo to byl?
<a> jo
<b> kdo byl ten stastny vyherce?
<a> Mno, ja...
<b> A to si to nezkusil rovnou?
<a> Ale jo, jen palec u nohy me fakt nenapadl :/

<a> dobrý den
<a> dost jste mě včera překvapil v té anketě
<a> přijďte za mnou, až budete moct, chci si s vámi promluvit
<b> Myslíte třeba o různých významech pojmu "anonymní dotazník"?

<a> mas chvilku na funny story?
<b> Posloucham
<a> Vystupuju na IPaku z metra a v podchodu stoji osuntely chlap s plastovym kelimkem v ruce. Tak v rozmaru dobrocinnosti vezmu z kapsy bundy petikorunu a jak kolem nej prochazim, tak mu to hodim do kelimku.
<a> Ozvalo se zblunk - mel tam kafe a podle nasraneho vyrazu to nebyl bezdak.
<a> Jsem se mu rychle omluvil a zdrhnul.

<ona> štveš mě
<on> :)
<ona> vyškrábu ti oči
<on> (

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 16 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.