Hlášky hodnocené kladně uživatelem „TheReptalek“

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

<on> A kam teda zajdeme po kině? Kde to máš ráda?
<ona> Znáš tu kavárnu naproti fakulty umění?
<on> Jo. Ale jen od vidění a zvenku.
<ona> Mají tam super čískejky.
<ona> A nebo pak naproti. Je tam veganská restaurace. Když tak můžeme zajít tam ...
<ona> ... a posmívat se těm "lidem."

Komentář: moje nejlepší rande

<ona> čau, hele potřebuju usměrnit
<on> -▷|-
<on> ještě něco?

Komentář: elektrotechnik

<a> Dobrý den, v minulém emailu jsem Vám omylem zaslala špatnou přílohu a uvědomila jsem si to až nyní. Pošlete mi ji prosím zpět a já Vám obratem pošlu tu správnou. Děkuji <a>

<on> Smich je druhý nejlepší spůsob sbalit holku.
<ona> Jaký je první?
<on> Obrovský nůž.
<ona> Jsi směšný :D
<on> Moudrá volba.

<admin> pridal sem novy prikazy, muzete zjistit jestli tu někdo je pomoci otazniku
<repeteBeLi> ? Tiyn
<bot> Tiyn není přítomen.
<repeteBeLi> Cože? Fuck
-!- repeteBeLi was kicked from #zkfchat by bot [Slovník!]
<bot> Fuck není přítomen.
-!- bot was kicked from #zkfchat by bot [Slovník!]
<admin> jo, asi by to ještě chtělo trochu doladit

<a> čau, sousedův syn se nám furt připojuje na wifi a ja už nevím co dělat.
<b> Změnit si heslo
<a> no nejsem blbá a heslo k emailu jsem už změnila, ale nepomohlo to .. a nejhorší, že jak furt něco stahuje strašně se to seká..

<a> Tak co ta písemka? :D
<b> Věděl sem úplný ho*no, tak sem to opisoval od spolužačky
<a> Nechytla tě?
<b> Skoro. Prej že opisuju a že mi dá za 5 :D
<a> A dostal si? 5?
<b> Ne. Dokolane sem se z toho vymluvil
<b> Paní profesorko, já neopisuju, já koukam Kátě do výstřihu
<a> Ty seš debil :D :D :D
<b> Vytlemená třída, pořádná facka, ale z písemky mam za 2 :D

<a> Ahoj, po létech uznávám, že jsi měl pravdu. Sprosťárny, nadávky, vtipy do kodu nepatří.
<b> Copak, někdo se naštval?
<a> Ten projekt je nyní opensource a nesmazali jméno autora...

<zákazník> Dobrý den, Vy jste pan instalatér, že jo? Mám Vás uloženýho jako INSTALATER LETNA, neuložil jsem si jméno, nezlobte se. Teče nám umyvadlo v koupelně, podíval byste se na to?
<instalatér> Okolo druhý zítra se hodí? Jste furt na tý Kostelní? Já Vás mám totiž uloženýho jako PRASKLEJ HAJZL KOSTELNI...

Komentář: Kouzlo služebního telefonu předávaného z člověka na člověka.

<a> Ahoj. Měla bych možnost ubytovat u sebe jednoho myšáka. Chtěla bych ale spíš případně pomoct, kdyby někde byla nějaká nechtěná zvířata k adopci. Že nemám facebook, kde většina takových věcí je, napadlo mě, že se zeptám tady, jestli někdo o něčem takovém neví. Na věku ani vzhledu mi nezáleží.
<b> bohužel je dnes skoro vše přes facebook, inzerátů je tam spoustu, mohu sem kdyžtak něco zkusit vykopírovat
<a> No, mohla bych ještě zkusit profil sestřiny kočky. Teď nevím, jestli je blbější jen fakt, že má kočka facebook nebo to, že přes něj budu shánět myš, ale byla by to asi jediná možnost..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.