Hlášky hodnocené kladně uživatelem „c4180“

1 2 3 »

<b> Dneska sranda ze volantem...
<a> Copak zase tě ta tvoje stodvacítka někde nechala?
<b> Si piš, jedu si městem a najedou chrchrhchr řikam si "To neznělo dobře" a hned po tom nedobrovolně zastavím stočim to ke chodníku (naštěstí byla sobota tak provoz žádnej)Potom ve značném naštvaném stavu téměř řvu "Tak ty jedna stará babizno asi si dojezdila co?" a nedošlo mi že mám otevřený okno a vedle mě jde důchodkyně z vozíčkem a říká(skoro křičí) "Co si to dovolujete mladíku!!". Vysvětluj jí pak žes mluvil s autem, nejhorší bylo že jsem nemohl ujet :D

<ona> už ťa nikdy nevezmem na nákupy!
<on> sľubuješ?

<a> Právě mi došel papír v tiskárně... :-(
<b> No a?
<a> Tiskárna je 30km daleko...!

Komentář: Práce z domova skrz TeamViewer...

<a> http://www.český_zpravodajský_server/245167-somalske-deti-vyhraly-v-recitacni-soutezi-pusky-a-granaty.html
<b> http://www.český_zpravodajský_server/247139-smernice-eu-zakazala-detem-bez-dozoru-nafukovat-balonky-a-troubit-na-frkacky.html

<Správa systémů> tak tohle je podraz, na pripominkovaci schuzku jsi mel za provoz prijit ty a vy jste vyslali Katerinu
<Správa systémů> ted tu mluvi na lidi
<Provoz> coze?
<Správa systémů> mame tu Katku od vas, tu peknou, kluci jsou nervozni a vychazi ji vstric
<Správa systémů> necemu zatim odolavaji, ale jestli prijde i priste, tak akceptujeme i ten navrh na "zprehledneni systemu pouzitim vice barev"
<Provoz> a Sun Tze spokojene odpociva v hrobe :)

Komentář: Sun Tze je autorem Umění války (znalým se omlouvám).

<a> Ty vole, dneska sme se mohli posrat smíchy z učitele na hudebku.
<a> On takovej ten "technickej typ" a chtěl nám pustit písničku z youtube.
<a> Tak dal google
<a> V googlu si vyhledal seznam
<a> A v seznamu si vyhledal youtube

<a> Ahoj kočičko, co bys řekla na orálek za peníze?
<b> Sorry, nemám prachy.

<A> Kdo umí dobře zacházet s Nokiema??
<B> Drtička odpadů.

<ona> ale mali taky pekny vinovocerveny koberec
<ona> so sytozltymi ornamentmi po bokoch
<ona> aha... pockaj, idem pohladat, ako je to v tvojej reci
<on> :)
<ona> #C91426
<ona> a #FFFF17

Komentář: rok vztahu a ako sa pekne adaptovala

<a> kde si sakra!
<b> googlim, mladá chce rekonstruovat koupelnu. Tak hledám tu sprchu Ivanu.
<a> Co???
<b> No říklas, že tam měli luxusní koupelnu se sprchou Ivanou.
<a> Ty debile, říkal jsem: koupelna luxus, SPRCHA I VANA!!!

1 2 3 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.