Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Cerberos3“

1 2 3 4 5 6 »

<tom> minule som si tak odlozil bicykel, aby som videl keby ho kradli
<steve> a?
<tom> videl som..

<a> To se mi zase něco povedlo dneska...
<a> asi před tejdnem se nám rozbila telka, tak mě fotřík pověřil ať jí dovezu do servisu. Dneska sem měl teprv docela čas, tak jsem jí teda odpojil a přenesl do auta. Váží nějakejch 25 kg takže si umíš představit co to bylo za akci, ze schodů jsem s ní málem hodil hubu. Taky jsem musel vzadu položit sedačky abych jí tam vůbec narval, no ale dejme tomu... Samozřejmě jsem jel do Hradce takže cesta půl hodiny. Přenášení z auta do krámu byla taky pohoda, lidi čuměli zajímavě jak jsem se pod ní klátil... Tak jim to tam teda dám, že po zapnutí se nic neděje. Maj mi zavolat až zjistí v čem je problém
<b> a...?
<a> Teď z fotra vypadlo že tam s ní byl už v úterý.

<a> Vezu takhle stopařku, přijedu s ní k jejímu baráku, ona vystupuje a navigace hlasí : "Pokud je to možné, zahněte..."

Komentář: je jiz dlouho zenaty

<a> .. sedim v kuchyni, krájím zelí do salátu, poslouchám mptrojku,pohodička, ... najednou ticho.
<a> překrojila jsem si sluchátka.

Komentář: hudební salát

<on> Právě mi v hlavě zazněl tvůj hlas a říkal 'Dělej si se mnou co chceš'
<ona> Tak si to pamatuj, protože to už víckrát neuslyšíš :))) ..

<Jana> a kouření ?
<b> na koureni delam moc stresujici praci
<Jana> jasně u nás si taky lidi choděj zapalovat když je někdo nasere ale co pak máme kouřit mi nekuřáci
<b> ja bych ti poradil treba hranolky
<Jana> chtěla jsem ti nahrát ale hranolkamma jsi mě sklamal

<a> Kámo už nehulim
<b> jakto? co si zas udělal :-D
<a> Příjdu domu uplně přehulený boty dam do botníku jdu si lehnout a spim na další den ty boty celé ráno hledám a ne že je vytáhnu z ledničky

Komentář: Tak to se mu nedivim ze prestava

<reldaB> jdu do vany pa
<ona> ok
<ona> už jsi tu?
<reldaB> je ve vaně, babička
<ona> se k ní nalož ne? :D
<reldaB> zde je babička, honza je ve vaně. Přijde za 20 minut.

Komentář: ach ta čeština :D

<H> ta sniperka vypadá nějaká malá oproti tomu cos měl prve...
<C> to je raketomet

Komentář: Unreal Tournament

<a> čau to som ja miro vietor
<b> nepoznám...
<a> a brata joža víchricu?

Komentář: skype xDD

1 2 3 4 5 6 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.