Hlášky uživatele „Anonym“

-!- a is away: ssšššjouu tam, tadam tam tam ta tam tam... tam tam... tadam tam tam... tadam... tam tam... tadam... tam tam... tadadadam... ta tam tam tam... ta tam tam tam... ta tam tam tam... tadadadadam... falkdfjlakfjal... tu tu tuuu tu tu tu tu tu tu dž... všichni určitě poznali úvodní melodii Futuramy :)

Komentář: kamarádčin status

<a> Ahoj
<b> ahoj
<a> jak je?
<b> dobre
<b> co ty?
<a> taky dobre
<a> co delas?
<b> hraju
<a> aha a co?
<b> hru
<a> hm
<b> co delas ty?
<a> sedim u compu, píšu s lidma a kecam s kams... a psychycky se připravuju...
<b> na co? =-O
<a> na pichnuti 4 usni dirky... :-)
<b> lol *lol*
<a> coje
<a> ???
<b> k cemu ti sou 4?
<a> aby mi vetrala hlava, predstav si!
<b> *lol*
<a> hec no! :-D :-D

Komentář: Prostě holky no...

<a> no jdeme na beer...
<a> co ty na to...?
<b> hmm to asi nepujde covece
<b> jako asi bych i sel rad
<b> ale musim si plnit hodiny
<b> sem ji slibil ze za ni prijedu
<a> tak prijedes dele...
...
<a> njn..
<a> sex je svine...
<b> ti rikam ze dneska nic nebude
<a> no jo...
<a> ale musis si to pojistit...
<a> vis jak...
<a> ona si to bufruje...
<a> nebo ted spis ty si to u ni buffrujes...
<a> a pak to muzes pouzit...

Komentář: ženský buffer :-)

<a> Hej trapas
<b> Jakej?
<a> No právě jsem absolvoval každodenní rozcvičku svalů ručních při aktivní kulturní zábavě - mastil sem si. Po rozvičce jsem si zapálil jointa. Prostě idylka... A zazvonil zvonek. Tak jsem se zabalil do deky a šel otevřít.
<b> No a?
<a> a za dveřma 3 skautíci a jejich vedoucí se sušenkami :). Vyvalili oči. A mi došlo že s tím jointem moc nenápadnej nejsem. Tak jsem ho rychle dal pryč a pustil ručník :P . Kdyby aspoň stihla vyprchat ta erekce :(

Komentář: Houby kamoš... zvrhlík to je!

-!- kiki150 has joined
<kiki150> chci s tebou chodit
<Andrew> Taky zdravim

Komentář: Časová tíseň? (První seznámení)

<a> jak?
<b> napi** napi**
<a> why?
<b> lebo mame novu trjednu a neni to nikto iny ako ucitelka co som ju minuly rok do pici poslal

Komentář: už si navaril... tak nech si to zje

<a> hej fuj
<a> ja su kkt
<a> sem si chtel vzit broskev ne kterou mam tady vedle na stole a hned vedle ni ej pena na holeni a ja vul sem vzal tu penu a nastrikal smesi ji do huby aaaaargh!!! :( :(

Komentář: dmnc xD

<a> VÁŽENÍÁ A MILÍ SOUDRUZI!!!
<a> Dneska mi přišel dopis od taneční školy, kde mě žádají abych zaplatil v prvních dvou týdnech školy.
<a> Jak však víte, 2.9. odjíždím do chorvatska, takže to doneste do školy 1.9.08.
<a> Neučini-li te tak, pak musím najít někoho kdo vybere peníze a odevzdá termínu 8.9.08 ve 13:30.
<a> Tento termín nám byl přidělen taneční školou, a byl uveden v dopise. Předem děkuji za kladné vyřízení této záležitosti a těším se na další spolupráci.
<a> s pozdravem Petr
<a> Jednoduše řečeno kurva doneste ty prachy, dopiče, nebo nikdo nikam chodit nebude...
<a> a závěrem třikrát PIČA PIČA PIČA!!!
<b> A na závěr třikrát piča piča piča já na to zapomenu!!!

Komentář: :D

<a> Gratuluju k dalsimu prirustku do rodiny!!!
<b> Diky :-)
<a> A jak to slo? bylo "Tatko, dopij pivo a zavez me do porodnice"?
<b> naopak, zena v 10 prisla z hospody, tak jsem odvezl malou, vratil jsem se v 11, ve 12 jsme byli v porodnici a 1:25 hotovo - dobra prace...

Komentář: Z hospody do porodnice? :-)

<Kája> muzes mi rict jak ma jinak ulozeny japonec motor???
<mimado> podel osy
<Kája> a BMW tak nejni???
<mimado> bmw na napric, ne?

Komentář: mimado na forech tvrdil jak je odbornik prez auta

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2034 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.