Hlášky uživatele „Anonym“

<a‎> zdarec
<b‎> z
<a‎> v kolik dáme toho scuka
<b‎> nevim
<a‎> co tak v 7 u střediska
<b‎> nwm
<a‎> tak jo
<a‎> nebo ne
<b‎> vyš co znamená NEVIM???
<a‎> no vim
<a‎> a kdy to budeš vědět

Komentář: někdo je prostě neodbytnej

-!- a is away: NEPIŠTE MI, NEMÁM NÁLADU A STEJNĚ TU NEJSEM
<pamela> čauky a proč ti nemáme psát?

Komentář: ICQ...

<Sivin> To ani ne... ale spis ten co ma rad pecko... na pecko koukam jedine sam... popr. s holkou/ama
<filhouse> já to jednou zkoušel na Verunu, jenže ona si asi mysli že sem blbej a že jí uvěřim že si ani nekliká na myšku :-D
<filhouse> pak na mě čuměla když jsem jí řekl: Jo tak ty neklikáš? Tak to už 3x za den buď pícháš nebo jsi frigida.

Komentář: Tak co zensky? Klikate? Nebo to mate 3x denne jako kluci...

<Volis> uz jsi nekoho ulovila myslim jako nejakeho chlapa?
<misa> jako myslíš v reálném životě?

<a> Ja ked sa postavim na koberec a dotknem sa jazykom 9V elektrod tak ma to aj tak kopne. preco? sak koberec je nevodivy nie?

<a> Místo kyseliny je tam acid (v baterii).

<a> Bol som instalovat do kompiku mojmu bratrancovi jednu staru mechaniku, ze mu to staci aspon na citanie datovych CD. Po pripojeni sme sa ju rozhodli odskusat, tak sme tam dali nejake audio CD, otvorime a nič. Tak sme tam vlozili dake datove CD, otvorime ju a nič. Skusili sme mp3 CD a zase nič. Tak rozmyslam ci to nebude jedna z tych co vedia precitat len subory vo formate ".nič"

<a> ale jakto ze vam se to stahuje jenom 2 hodiny a mne se to bude asi stahovat celej tyden pls tak si to stahnete (to wowko) a poslete mi ho pls pres icq :-( pls velmi velmi velmi velmi prosim

<a> ale ten skicák je HODNĚ malej
<b> jakej formát?
<a> jak se to sakra pozná?!
<a> já se ve formátech nevyznám
<a> ale řekla bych... tak... 640 x 480 px
<b> PX!!! XDDDDDD
<b> to by chtělo hodit na lamera

Komentář: Nutno poznamenat že obě osoby jsou dívky :-)

<a> urologie nwm a ortopedie ze mam neco se zadama
<b> tak jsme tipoval :D
<b> na urologii jsem byl taky
<b> to mas neco s curakem :D
<a> co to je?
<a> j ona kecola neco o jakysi predkozce bo co aůe nevedl sem ze to na tu urologii :-D
<a> cos delal na uologii?
<b> kule
<a> cos s nima mel?
<b> jednu sem mel vetsi

Komentář: njn preventicni prohlidka :P...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.