Hlášky uživatele „Anonym“

<a> ale tam su len GHZ
<b> ty si debil? 1 GHz = 1000 MHz... odkial si? jebo z lesa?
<a> aha... dikes
<b> paneboze... takeho debila som uz dlho nevidel... ides na lamera

Komentář: A chcel vediet kolko ma jeho pocitac MHz... ale nieco mu na udaji nesedelo...

<mischo> Mozem stahovat cez UTorrent aj ked mam vypnuty PC?

Komentář: toto je sice s pokec.sk, ale lamerstvo tohoto druhu stoji za to ukazat svetu

<rendy.w> co je to za nick?
<Asmodeus> To je pán démonů...
<rendy.w> to je z wowka?
<Asmodeus> Ne, z Bilbe...

Komentář: neznalec :o)

<a> sem taktnul procesor z 2x 2,13 ghz na 2x 3ghz teplota vzrostla z 38 na 54 ale ted to lita :D
<a> pretaktovani o 1ghz to sem nezral :D
<a> zatim to ale funguje :D
-!- a has quit

<b> mam zavirovani celi komp z toho cheatu fyghterfx
<a> Co ten vir přesně dělá?
<b> posral mi celi komp sem u tatki na pc
<a> Ale co dělá?
<b> sak rikam ze mi posral celi komp a je to s toho cheatu fyghterfx cos mi poslal

Komentář: Takhle mu fakt pomůžu.

<a> jen logická úvaha .. když se udává tlak atmosféry v počasí, tak to bývá kolem 1000 hPa (hektoprasáků :D)... čili 100 kPa... souhlas?
<b> zrejme.
<a> 1 Pa je působení jednoho kila na metr čtvereční, tedy 100 kPa tlak atmosféry znamená, že se uvažuje výška vzduchu zhruba 100 km... ono je to víc, ale hustota klesá, ale to zanedbejme, prostě v laboratorních podmínkách by ta výška byla taková
<a> hustota vody je 1000x vyšší než vzduchu, tedy tlak jedné atmosféry je dosažen v tisícině stejného sloupce... tedy 100 kPa = 100 m vody...
<a> pak když je na hodinkách údaj, že vydrží 10 atmosfér, usuzuju, že by měly jít potopit 900m do vody...
<a> pak ať mi kurva někdo vysvětlí, proč je tam napsáno do 100m :/
<b> picoviny neresim. hodinky nenosim. :-)
<a> to já taky ne... ale postavme se k tomu věděcky...
<b> vedecky vim to, ze mam pracu a ze casu je malo :-)
<a> čas je relativní :D
<b> ano. proto srat na hodinky

Komentář: A to to měl být dárek :/

<Dudra> Moon co si chlastala? :D
<Monulinkaaa> ja niic xD
<Dudra> ale to neukecáš :D tak schválně kolik ukazuju prstů? :D
<Monulinkaaa> xDDD 3 :P
<Dudra> sem ti říkal že si něco chlastala :D Už ani pořádně nevidíš :D

Komentář: Chlastala?

<Lav> nebaví mě se pořááád seznamovat s někym jinym, pořááád každýmu novýmu vykládat o sobě to samý... pak čekat na jeho fotku, esi se mu líbim blaablaa... venku je to takový opravdovější prostě :D
<Rzepa> to jo no... a rychlejsi prenos dat...
<Lav> :D ach jo...
<Rzepa> vetsi rozliseni fotek
<Rzepa> realtime render
<Rzepa> uzasny shadery

<Lav> bolí mě v krku :D
<Rzepa> pouzij cheaty na bezbolestnost...

Komentář: aneb když už vám z pc hrabe :]

<a> že je stránka přetížená, se pozná tím, že se dlouho načítá
<a> zkus www.youtube.com někdy takhle večer
<b> proto se mi youporn.com načítá tak dlouho?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.