Hlášky uživatele „Anonym“

<Píček> hele kde pak najdu tu animaci
<s.w.a.t.> tu najdeš až mi vylížeš prdel do sucha :D

Komentář: z icq mě baví píčka podělávat...

<a> :-D
<a> lag nebo co? :-D
<b> ne
<b> co? :D
<a> ne? :-D
<a> co?
<b> nic
<a> asi omyl ne? :-D
<b> a co kua?
<a> co e?
<b> nic
<b> lol
<a> :-D
<b> co si chtěl? :D
<a> nic
<b> no a co lag?
<a> ty si napsal
<b> ?
<a> :-D :-D neřeš
<a> ,e
<a> to
<b> bože co? jakej lag?
<a> já nwm co kecáš? :-D
<b> LOL
<b> :D
<b> sorry, dám to na lamera protože tohle je bomba :D

Komentář: Toto se stane, když jsou obě strany unavené :-D

<zZz> hra na antikoncepciu je strasna nuda
<zZz> nikdy nechci 2 psy odlisneho pohlavia

Komentář: pre psov urobi vsetko :)

<darkcraft> wary
<darkcraft> ty smradlave emohovno!
<darkcraft> kdy zajdem na emopivo?

<a> heeej a ma vyjit diablo 3
<b> kdy?
<a> jooo kdy to nwm ale v USA uz vysel a je to mazec nove classy (barbarian a witch doctor) a je to dost propracovane
<b> barbar tam uz byl i predtim kare
<a> kurwa rikam barbarian!
<a> ne barbar
<b> to je barbar ty kokote
<b> anglicky
<a> ty ses kokot :-D
<b> ja? :-D

Komentář: No neumi anglicky no :-D

<a> ake tabletky mi odporucate proti pocatiu? stacia lentilky len sa po nich nesmie sulozit
<b> vejka sumivy celaskon do prirodzenia :) to odradi kazdeho ked to zacne penit :D

Komentář: :D

<a> Jeej :-S Tak to ti nezavidim, co delas vubec?
<b> v coca cole
<a> V tom automatu?
<a> Ja vedel ze tam nekdo vzdycky sedi!

<a> Cau... normalne vcera na brigade jsem byl tak zblblej, ze jsem rek jedny zensky misto "sdeltemi vase ucastnicke cislo" "Nainstalujte mi prosim vase ucastnicke cislo"... si normalne musela myslet ze jsem debil

Komentář: Zdeformovan

<a> ty nemas v pokojiku kyticky ?)
<strexi> nn
<strexi> maximalne nejaky plisne atak :P
<a> xDD

Komentář: prase jedno :D

<Matesss> zdááár ty moje nažhavená Evko
<Carrie> momentálně je tu zcela chladný bratr
<Carrie> tvoje nažhavená evka sedí na posteli a čte si :D :D :D :D
<Matesss> :D :D :D :D :D :D kur** :D :D :D :D :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online

ignotus

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.