Hlášky uživatele „Anonym“

<a> tyve sem tomasovi zrusil clenstvi mezi klukama
<a> musi si najit naky jiny pohlavi
<a> dneska 10 minut vybiral jar na nadobi aby mu to neposkodilo plet na rukach

Komentář: tezky zivot metrosexuala - amatera...

<honya> dobrejch 5 minut cumim na to jak si system dela co chce a nereaguje na me
<honya> to me tak do hajzlu nebavi
<maarthy> sou to iracionálně malomocný mrkve

Komentář: stabilita s leprou

<Yksodancul> pocuj ako otvorim program co som robil v omege
<Yksodancul> nevies nahodou
<Kocur> ./ menosuboru
<Yksodancul> jak som ho nazval hej
<Kocur> cize ./ hej
<Kocur> snad
<Yksodancul> a dalej co
<Kocur> a by ti ho malo spustit
<Kocur> teda ked si ho uz skompiloval
<Kocur> skompiloval si?
<Yksodancul> no neskomiploval som ho a to treba
<Kocur> mas jasne
<Kocur> napis cc hej
<Yksodancul> a to treba
<Yksodancul> co mam napisat iba cc
<Kocur> cc hej
<Yksodancul> cc: no input files mi napisalo
<Kocur> sak napis "cc hej"
<Yksodancul> aj to hej
<Kocur> aj to hej
<Yksodancul> :-D
<Kocur> boze tiez vies jak nazvat ten program

<ginger> a co ti jako je?
<Veverka> ti rikam ze nvm
<ginger> ale jako příznaky
<Veverka> teplota okolo 17.00 okolo 21.00 zase 36,8 ryma jak svin a podivne svrbeni na koulich pri divani se na porno

<w11> Jak se popisuje to CD?
<Wronskian> CD se popisuje asi fixem
<w11> čoveče... ještě že jsi mmi to řekl, už jsem ho chtěl popisovat pastelkama

Komentář: Rada nad zlato

<a> hej nám bude v pátek chcat
<b> si děláš piču
<b> prču :D
<a> nn
<b> sem chtěl napsat prču a už automaticky tam píču I
<b> teda píšu :D

<j.p.> už se těším až se probudím s bolavou hlavou o půl druhé odpoledne po maturiťáku a přede mnou budou čtyři měsíce ničeho

Komentář: morální příprava na stav po maturitě :)

<a> pocuj co som dnes videl :D
<b> no co?
<a> idem si tak na postu zaplatit fakturu a vies... maju tam taku plazmovu obrazovku kde davaju nejake zrebovania, obcas nejake video tam prebehne a tak
<a> no a namiesto videa tam svietlia stara dobra modra obrazovka s errorom :D

<Fugas> naruto je závislost
<Hanuman> tjn :DD
<Fugas> ina pomáha sakuře ochránit sasukeho a naruta OMG
<Fugas> já tomu nevěřím du se vysrat :D

Komentář: narutooo :D

<Zasyp> To je proste OUNEJDZ! O tom se nebav!
<Shtojm> Noo hruběěě vole hruběěě nooo, noo TAK.
<Shtojm> Jezis ta blba kletba vole jako ty vole picaaa to je nejvetsi IMBA ve hre vole jako.
<hurikan> To uz je na GG jako mozu to leavnout to nema cenu.
<hurikan> Liiivuju to uz vole, to nema cenu vole, at idou DOPICE vole fakt... Jako jasny konec
<Shtojm> Kurva proc si dopice nedal ten silence?
<Shtojm> To me poser vole, TO ME POSER VOLE, jasne vole ten omny vole to je takovy pičus vole... kurvaaaa.
<Zasyp> At to zmiziii doprdeleeeeeeeeeeee, to je v prdeli no tak si to vy... Jeziiisi... Vole ja mam milion jakychsi krizku, co tooo je za demenci ty vole, jako toto vole fakt nesnesu takovou ultra demenci uplne nejvetsi... OMFG

Komentář: Relaxacace u Doty Allstars

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 7 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.