Hlášky uživatele „Anonym“

<a> heh, koukam ti na komenty, nenacetly mi k nim ale ikonky... a vidim napsane "your innocence is breathtaking..." a uz mi nabehly zily na mych zmozenych tricepsech plne nenavisti s tim ze co za picateho a cipateho homosexuala ti zase pise
<a> a podivam se doleva a vidim ze jsem to ja

Komentář: ..

* vorner kdyz potrebuje zmenu, tak zmeni windowmanager :D
* <Anonym> kdyz potrebuje zmenu tak si to udela levackou :o)

Komentář: #mff.cuni@Quakenet.org

<drdly> prijdte na ejčák
<drdly> bejčák
<Šaclík> no nejspíáš ne musím ještě něco dělat
<Šaclík> Sluchátko: Nejsem tu ani tam
<drdly> sem psal vcera
<Šaclík> aha :D
<Šaclík> mě ten čas přišel trochu divnej

Komentář: trošku zmatek v čase

<Rybička> fujjjj, desne sem si prdnul :-!
<Slon> hm, to moje segra si usírala a zpívala si do toho skákal pes přes oves :D

<a> čus jak si napsal tu prověru z Dějaku
<b> zdar jo fpoho akorat jsem nemel tu šestku
<a> to je ta jak začla husitská revoluce?
<b> jj
<a> to byla 1. česká defragmentace ne?
<b> měl by sis dát nachvíli pauzu od pc :D

Komentář: TI INFORMATICI :-D

<a> dneska se nas ucitelka ptala jake jsou zakladni predmety
<b> a cos ji rek
<a> cteni, psani a pocitac... :)

Komentář: :D

<a> pamatujes co si delal na lyzaku?
<b> ani moc ne
<a> no ze si knam prisel po vecerce na chatu
<b> a co sem u vas chtel
<a> hledal si svoji chatu :)

Komentář: lyzak...

<Kasparov> utrhnu ti halvu
<Kolac> spis mi porad jak to mam dostat dolu :-D
<Kasparov> lih vole
<Kolac> uz sem to drhnul vodou a mejdlem pak vyfotil a porad nic
<Kolac> mno dobry ten nemam :-D
<Kasparov> no ale to je jediny cim sundas lihovku lolku :D
<Kolac> kurva a lepsi radu nemas kdyz neni lih
<Kasparov> no skus to nozem :D
<Kolac> okey
<Kolac> mnt
<Kolac> uz to dolu :-D dek
<Kolac> uz to de dolu dek

Komentář: Gymplák no... :D

<Homola> máme ukol do ICQ
<Homola> ICT

Komentář: počítačová škola...

<Leny> pheeze, hele necheš se dneska spálit?
<zstik> ???
<Leny> zhulit
<zstik> ???
<Leny> jaj...
<Leny> já myslel e hulíš?
<zstik> nie
<Leny> dit si říkal že joi
<zstik> kdy prosimte?
<Leny> ne hovno... sorry já si zplet přezdívku
<Leny> sorry

Komentář: ICQ xD

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.