Hlášky uživatele „mororo“

« 1 2

<a> Asi si pujdu stahnout pawno
<b> Ja četla porno :-/
<a> To se čte?
<b> !:-D
<a> Aha ty jsi přečetla misto pawno porno ja myslel že jsi četla porno

<FACEBOOK Aplikace co se stane?> začneš s někým chodit
<mororo> Tos jestě netušila že s dvěma autama.

Komentář: Kolegině včera při zařazení jedničky misto spatečky zdemolovala dvě parkujici auta a facebook aplikaci použila cca 15 minut před odjezdem do prace...

<a> mam problém blbne mi facebook
<b> ahoj jak?
<a> Když dam na něco "To se mi líbí." Tak mi tam skoči "Už se mi to nelíbí" co si ti lidi budou myslet co mam dělat aby se mi to líbílo...
<b> :) stači když si toho nebudeš všimat dokud na to neklikneš tak se ti to bude líbít
<a> Víš to jistě co by si o mě lidi myslely
<b> Neboj stoprocentně

<a> Ahoj
<b> čau kdo jsi.
<a> Jsi debil
<b> Možna jsem ale kdo jsi ty ?
<a> a ty mě nemaš v kontaktech
<b> mám ale nevim odkud se zname.
<a> OMG Lukaši
<b> ja nejsem lukaš
<a> a kdo jsi
<b> roman
<a> co dělaš na lukašovo icq
<b> ježiš jsem na cizim icq asi si to tady nechal soused když byl u nas.

<[KIZ]Army> cs
<[KIZ]Xchos> cau
<[KIZ]Army> tohle je hamachi server?
<[KIZ]Xchos> si pripojenej na hamachi snad? :D
<[KIZ]Army> nn
<[KIZ]Xchos> tak neni
<[KIZ]Army> to je samp-server ze

Komentář: je připojenej na samp serveru

<ja> Kamo přišla mi SMS od mámy
<ja> Psala mi proč nepřijmu to video co mi posíla přes BT
<ja> Psala z prace 12km odemě xD

Komentář: starši lidi no

<ja> každej for,if,public,stock,... pokud je na vice řakach musí začinat { a končit } jeho pusobnost
<amater> public OnFilterScriptExit(){
<amater> DestroyPickup(Pickup[0]);
<amater> DestroyPickup(Pickup[1]);
<amater> {for(new i = 0; i<35; i++)}
<amater> {if(IsValidObject(O[i]))}
<amater> DestroyObject(O[i]);
<amater> {for(new i = V; i<7; i++)}
<amater> if(O[i])
<amater> DestroyVehicle(O[i]);
<amater> return 1;
<amater> }
<amater> 10xvic chyb

Komentář: Bože co to je za lidi

<ona> když chcípne zvuková karta, dělá takovej divnej zvuk jako chrrrrršššššššrrrrrrššššš:?
<ja> nevim mě zvukovka ještě nechcipla
<ona> no ale tak je to ještě pár dní v záruce tak to je fajn, to mě netrápí pěňáze
<ona> záruka úplatí ještě do 21. března takže ještě týden XD
<ja> počkej slečno on už je dávno Duben.

Komentář: Psala 14.4 xD

<a> Nápad: Co kdyby jsme se zbouřili, vydali se do Slavkova (v aboutu je p. Fialy adresa) a demonstrovali před jeho domkem s transparenty: "Chceme PSPAD v Linuxu !"
<a> S pozdravem
<b> Nápad:
<b> Co kdyby ses jel vzbouřit někam do Zimbabwe a zůstal tam?
<b> Bez pozdravu.

« 1 2

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.