Hlášky uživatele „DrSeehank“

<wm> Caues , see mam natebe technicky dotaz, kdyz neco doma reknu do mikrofonu, tak se mi to okamzite vrati do bednicek, proste slysim sam sebe a nemusim mit zaple TS nic, nevis cim to je?
<Seehank> Vypni v nastaveni zvuku zvuk mikrofonu
<wm> dik :D

Komentář: Proste to vypni :-)

<a> som robil kktiny s trickom v ustach a s prstom a sa to smyklo a som si nechtom roz*ebal spodne dasna ku*va
<b> ty deges
<a> ty vole krv mi tece
<a> a som zisitl ze mi asi uteka oko dpc
<b> rehot...
<a> ty kokos ale vazne, som si odfotil tote pisky ci mi tece velmi krv a kukam a jedno oko tak v boku
<b> prijemne zistenie
<a> to je *NENADAVAT*ovy fotak toto, na jednej fotke mam oko vlavo a na druhej vpravo dopc
<b> haha
<b> ok uz mam sumerne

<a> kokoz neuveris co sa mi stalo :)... isiel som banovat jedneho sraca... lebo do mna picoval husto ze som cheater skurveny, ze jak som mohol cez smoke vidiet... a podobne... tak idem dat ban... natukam si ban na 1 week... a reason dam custom... a do customu napisem "**** cheater skurveny..."... a zrazu ze... you have been banned for 1 week :D

Komentář: Zabanoval sa :-)

<Seehank> vsetko uz je davno vymyslene
<Seehank> len teraz vela prace mam
<Seehank> a potom zasa zacnem carovat
<Death> >D
<Death> tak mi povedz ako
<Seehank> idem sa teraz ucit
<Seehank> lebo mam skusku
<Seehank> aby som si tam nemynul celu manu
<Death> :D

Komentář: WoW - Buducnost projektu

<SSemteXX> ale cheaty som nemal
<Seehank>> aky mas vztah s Wrabcom
<SSemteXX> velmi BLIZKY!!!!!!!!!!!!!!! mam s nim velmi blizky VZTAH ale sak on by mi BAN nikdy nedal aj keby vedel ze cheaty mam!!!!!!!!!!!! ale kedze cheaty nemam ban by mi nedal
<SSemteXX> si tu?
<Seehank> ano
<Seehank> citaj
<Seehank> videl si uz to demo?
<WR4B3C> jj
<Seehank> a?
<WR4B3C> akurat som dopozeral
<WR4B3C> no wh
<WR4B3C> snazil sa zakryvat ale mal

Komentář: Cheater nema kamaratov :-)

<a> cau ja by som sa ta chcel spitat ci by si by si ma aspon neviskusal dat adminom lebo ja uz aj velmy dlho hrajem na pro1 aj pro2 ci by si aspon neviskusal ja by som urobil aj web pre proserver pls aspon viskusaj maj sa
<Seehank> kamo tipnem spravne ze nemas nad 16 rokov?

Komentář: Gramatika nepriatel mladych...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.