Hlášky uživatele „Ivory200“

<a> thaq ja walinqam do spršky... trošku se vopláchnout
<b> nerozumet reci tveho kmene
<a> no vošplejchnout prdel

<a> čo neviete, že koniec sveta nebude? veď to zrušili :D :D

Komentář: Facebook

<ona> jak sem ti řikala už minule....ze tmy mám sice trochu strach ale zase ne takovej abych se tam někde pos****
<on> ja vemu toaletak....

Komentář: priprava na romantickou prochazku :-)

<a> co vyvadis?
<b> poslouchám UDGGGG
<a> vazne? OMGGGG

Komentář: <a> nema rad skupinu UDG

<a> hele...tak se muzes treba stavit a pudem se projit...ale tedka tu mam takovou intimní činnost... a nechci aby mě u toho někdo viděl.. :D
<b> jarni uklid nech na pozdejc
<a> ty to nechapes :D
<b> to je jedno..
<a> ¨ale tohle uz musim dodelat
<b> tak povidej nebo se za cca 3 minuty stavim
<a> tak ty mi chces pomoct uklizet hovna po kocourech? :D:D
<b> az to dodelaas tak napis...

Komentář: <b> B si zase myslel buh vi co se tam nedeje

<a> doprdele....zeru minonky poslepu na ne saham a ted sem si vzal nejakou malou tak sem do ni kous a ona to byla nabijecka na telefon

Komentář: Snad si priste rozsviti nez bude jist

<a> fakt nechces tucnaka? :-)
<b> NE
<b> je blbe bilocernej
<a> mmnt
<b> ja zkusim ete jednou qipa
<a> http://proc.linux.cz/kde-ziskat.html
<a> si muzes vybrat treba by se ti nejaka distribuce linuxu libila.....
<a> na linuxu se proste nema co pojebat windowsy se jebou furt
<b> juchuuuu
<b> :D
<b> nechci linux
<b> uz mi de qip
<a> nic nefunguje jen qip jde :-D a tak nechces linux :-)
<b> jo
<b> nic jinyho nepotrebuju

Komentář: Zkuste holce vysvetlit ze linux je lepsi :-)

22:00:18 <a> okok.....v 6.45 sem u teb
22:00:18 <b> rano v 6:45 bud u mě ju?
22:00:21 <a> :-D
22:00:21 <b> :-D

Komentář: Sledujte ty časy :-)

<a> nic novyho, ale budu si kupovat novy auto
<b> aha...jaky?
<a> takovy zeleny ted nevim co to je za znacku az si vzpomenu tak ti to napisu
<b> ok
...
<b> tak co?
<a> hele furt nevim, ale je to to sami jak v nem chvilku jezdil Tomas
<b> ehm... Tomas jezdi uz 3 roky jen na babete :-)

03:00 <a> mmnt
03:01 <b> ano ano...
03:01 <a> muhehe na monitor mi sedla moucha... tak sem zavrel notas
03:01 <a> ted sem to cistil

Komentář: Takovej beznej nocni rozhovor s kamoskou :-D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.