Příspěvky uživatele „CarpeNoctem“

Re: Uvažoval bych nad plus, ale

Však jo, žijem si prostě nad poměry, i ti chudáci (ne)přizpůsobiví :-)

http://vtipy.netroof.eu/data/images/romska-osada-a-akcia-na-satelit.jpg

Re: Uvažoval bych nad plus, ale

Jsem ti ale neodpověděl, co?

Podle mě si takovej člověk zaslouží pouze to, co mu kdo dá, pokud se náhodou někdo slituje. Pokud mu teda nikdo dobrovolně nedá ani ten chleba a vodu, pak po právu zdechne hlady.

Re: Uvažoval bych nad plus, ale

Nojo, ale podle jejich představ ta potřeba končí u nasycení, ošacení a střechy nad hlavou. Z jejich pohledu si žijem výrazně nad rámec této potřeby. To, že nám to tak třeba vyhovuje, už jim jaksi nedochází, nebo spíš je jim to fuk.

O jejich představě práce mám taky celkem neblahé mínění...

Re: Uvažoval bych nad plus, ale

Že jsem tak smělej...komunismus ani fašismus nemají s hanobením národa a rasy nic společného - jsou to politicko ekonomické směry, nic víc. Fakt, že někteří představitelé těchto směrů se hanobení dopustili, na tom nic nemění. Obojí je sice svinstvo, ale z úplně jiných důvodů.

Re: Uvažoval bych nad plus, ale

Z pohledu komunisty bez pochyby ano. Pracujem, a o vydělanou mzdu se odmítáme podělit. Popřípadě zaměstnáváme, a odmítáme zaměstnancům rozdělit všechen zisk. Odporný kapitalistický mrchy jsme, do gulagu s náma :-)

Re: Uvažoval bych nad plus, ale

Navíc by se po vzoru Vandase jen přejmenovali a založili stejnou stranu se stejnými lidmi znova. A to vůbec nemluvím o tom, že minimálně na komunální úrovni už mají dneska komouši přijatelnější volební programy, než naše "konzervativní pravicové" strany (nemám teda žádný iluze o tom, co by stalo, kdyby se dostali zpátky k moci, ale v tom si s "konzervativní pravicí" nemají moc co vyčítat).

Nene, KSČ v emku nezakazovat. Bylo by to jen hloupé gesto a s Komunardem by tu pak nebylo k vydržení :-)

Re: Uvažoval bych nad plus, ale

Tak ti nevím, co je horší...Evroevropan, nebo Kavkazan? Vyznavači politické korektnosti patří nakopat do řiti. Tečka.

Re: Je celkem zvláštní, že když

Většina lidí ale taky věří tomu, že náckové jsou ultrapravice a volební guláš je zadarmo. Chápu sice, že s takovou banalitou jako slunečno/zataženo se to nedá srovnávat, stejně bych si ale dovolil podotknout, že odvolávat se na názor většiny je mírně řečeno nemoudré...

Re: A to mám jako věřit, že jsi...

Kéž by...pravděpodobnost, že by to sem pak opravdu postnul, by zásadním způsobem klesla.

A to mám jako věřit, že jsi to v...

A to mám jako věřit, že jsi to vydržel měsíc, než ses s námi o tuhle třeskutě vtipnou hustokrutopřísnou stěrku podělil? Seems legit...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.