Příspěvky uživatele „CarpeNoctem“

BTW jak souvisí množství bordelu...

BTW jak souvisí množství bordelu v koši se zasekanou pamětí?

Re: Střípek krásy

Zajímavý. Když "jak mu zobák narost" píše středočech, dost často za to slízne kritiku. Co mi to jenom...aha, už vím:

http://www.funnyjunk.com/funny_pictures/4219506/indeed

Re: Narozeniny jsou úplná blbost...

Mňo, slavit narozeniny mrtvých (dost možná i fiktivních) osob má ještě větší smysl než ty jmeniny... Kdy má narozeniny Arwen? Mám chuť se opít.

Re: Narozeniny jsou úplná blbost...

Tomu rozumím. Už ale nechápu, proč k tomu musíš dodávat tu poznámku pro moralisty.

Zvenčí ten tvůj postoj totiž vypadá nějak takhle: "Sice vás nesnáším, ale ať vás ani nenapadne mě kritizovat." Což mi přijde trochu...pokrytecké.

Re: Narozeniny jsou úplná blbost...

Tenhle sebemrskačskej přístup mě vždycky fascinoval...život stojí za hovno a těším se, až bude po mně, ale je to vzácnej dar a musím si ho vážit. Nemáš pocit, že si trochu odporuješ? Respektive odporujete, protože ani zdaleka nejsi sám, kdo takhle uvažuje.

Re: Narozeniny jsou úplná blbost. ne...

Můžeš slavit, že jsi o rok blíž dni, kdy se tohohle zvrácenýho světa navěky zbavíš .-)

Re: Normálně exportovat do PDF

Ale jo, jenže aktuální situace je taková, že buď koupíš widle, nebo se naučíš linux. Nebo koupíš maca za cenu deseti widlí. Pozastavovat se nad tím, že někdo chce peníze za systém, k vůli tomu, že neumí nějakou obskurní funkci, o které polovina uživatelů ani neví, mi při takto omezeném výběru nepřišlo korektní. Toť vše.

Chápal bych, kdyby se Suchar ohradil proti tomu, že MS chce peníze za systém, co je z poloviny okopírovanej a z poloviny doprasenej, ale PDF?

Re: Normálně exportovat do PDF

Možná tě to překvapí, ale existuje nemalá skupina lidí, kteří export do PDF nepotřebují, a o postskriptu v životě neslyšeli. Takovým je pak srdečně u brusele, jestli něco takovýho je součástí OS, nebo ne.

Re: dneska to stihnu. jako prvni pou...

Hádám, že ti dva budou jeden...ale těch debilů si zaslouží výrazně víc.

Re: Možná už bych si mohl zvyknout,

Captain Oblivious verze

<b> *vkládá CD do mechaniky
<b> *zapomíná, kde se CD nachází
<b> *nemá CD

To jste ještě nikdo nehledali brejle, když byli na nose? :-)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.