Příspěvky uživatele „Tommij“

Tak nevím, vybere si nějakýho la...

Tak nevím, vybere si nějakýho lameráka, nebo ho/ji máme po... všichni najednou?

Re: jednou jsem někde slyšel, co zna...

Souhlas, taky mi to vadí, zní to jako když jde jen o nějakou zábavu, ne vážně.
Ale připomnělo mi to jednu hlášku "To je moje budoucí bývalá."

Re: Prosím o objasnění co je na...

To sice ne, ale pořád v tom nevidím nic vtipného. Tak se slušně omluví, že to nestíhá, jestli se to může o půl hodiny ještě posunout a za hodinu Hradec - Praha jde celkem dobře, vlastní zkušenost.

Prosím o objasnění co je na tom...

Prosím o objasnění co je na tom vtipného. Mě to přijde jako dobré jednání, ne jako lidská hloupost nebo tak něco. Nabídnou čas, ten je zamítnut, nabídnou jiné řešení.
Takže vážně, prosím, ideálně autora, můžete mi dát vysvětlení čemu se tady mám smát?

Re: Anonymous

Každej bude i plivanec na chodníku když to bude IN.

Re: ono pojem "znát někoho" je značn...

I smysl slova záleží na situaci :)

Re: Strašlivě mě vytáčí, když to...

Třeba na václaváku, tam se taky potuluje dost podivných existencí :)

Co se stane na FB má zůstat tamt...

Co se stane na FB má zůstat tamtéž. Zvláště když je to něco takovýho absolutně nevtipnýho.

Re: Aktmjednmnsjkvšt!

O čem to teda je? O lenosti? Neschopnosti?
Ani s tím, že používáš hlavně EN klávesnici neuspěješ, to už lidi zkoušely. Drtivou většinu času píšu s anglickou klávesnicí, mám dokonce US rozložení kláves, přesto píšu s háčkama i čárkama.

Re: Co to je za modu ty smajlici...

A to je ještě dobrý. Pamatuju, když měl seznam.cz takovou éru "proměnlivých e-mailových příloh". Když jsme ve škole pracovali s Excelem, tak jsme si to pak posílali mailama domů aby se dělali úkoly a nebylo to výjimečně, kdy místo .xls dorazil pravej nefalšovanej .doc :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.