Příspěvky uživatele „Tommij“

Re: Do třetice

Pak se musím zeptat, o co ti teda jde když ne o hodnocení publika?

Re: Ano, ale kdyby tam bylo třeba pe...

Jo a proto to má i nezkracovaný jména jako třeba kokain ;) Pak by nikdo nemohl nic namítat co se názvů týká.

Re: Na popsání <C> ani nemám slo...

Spíš "muselo", druhá možnost byla si hru koupit :) Přesný důvod ani nevím, ale vím, že slavná ochrana Starforce 3 to myslím byla, mám pocit že na X3: Reunion například, to zkrátka vyžadovala. Nevím jestli se snažila číst CD a povolila přístup jen když nebyla mechanika, ale vážně to jinak nešlo. Po čase začal vznikat software, který mechaniku odpojil jen jako, ale asi tak půl roku když jsem chtěl hrát, šup pod stůl, odpojit pc od elektřiny, odpojit mechaniku, připojit pc, zapnout a hrát.
Byly to ale doby, pak se začlo vydělávat a Steam slouží lépe :)

Re: Na popsání <C> ani nemám slov

Dneska už to kravina je, tohle je zastaralej postoj. Ale na druhou stranu pamatuju sám časy, kdy bylo potřeba odpojit nejen net, ale i fyzicky odpojit CD/DVD mechaniku.

Hrdě se hlásím k prvnímu plusu h...

Hrdě se hlásím k prvnímu plusu hlášky. Mě to pobavilo, představil jsem si tu bábu jak vykuleně čučí do prázdný sedačky.
Možná mi umínusujete komentář k smrti, ale zeptat se musím. Proč tu všichni rozebíráte proč to může a nemůže být a děláte ze sebe všichni děsný znalce, proč se tomu prostě jen nezasmějete (nebo omínusujete) a nenecháte to plavat?

Ale tím by se ten problém vyřeši...

Ale tím by se ten problém vyřešil, ne? :)

Znám jednu úžasnou věc, jak se j...

Znám jednu úžasnou věc, jak se jen jmenuje... jo, už vím, internet :) Stáhnu a koukám.

To je bžunda :DDDDDDDDDDDDDDDDDD...

To je bžunda :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Zas taková ne

Re: http://upload.rsworld.eu/fil...

Jako web vývojář bych rád řekl, že to absolutně nic neznamená.
Ale neškodný to je :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.