Příspěvky uživatele „nakopnuta_sova“

Re: a kto blije nevie piť ;-)

Mně by to bylo líto, pít a pak to vyblít... takovejch peněz to stálo a mám to jen tak vyhodit?
Co jsem římskej patricij, abych se měl tak dobře, že můžu hodovat a když už jsem přežranej, pošimrám se pavím brkem v krku, abych se vyblil a mohl hodovat dál? :-)

Re: Sova 2:32

Kdybych to uměl, napíšu věc, která by ti vyhodila "opravdu si přejete posílat Sovovi měsíčně deset tisíc korun?" a po odkliknutí OK by to zařídila :-)

Ale fakt... kolikrát už jsi přeinstalovával systém? Tohle je totiž cesta do pekel, nečíst a klikat, v lepším případě si jen dotyčnej klikač zapráská PC adwarem a diví se, co furt ty reklamy otravujou, v horším nějakým svinstvem viz výše a pak se dotyčnej diví a pláče, že on nic, to ten Japonec, ten ToSamo ;-)

Re: Jak?

Doporučil bych (ne že bych s tím měl zkušenosti, stačí použití obsahu cavitas cranii) https://www.eroticcity.cz/ , tam bude počítám výběr dostatečný :-)

Re: blbý okno

Asi tak. Mám otevřenou ventilačku, venku mrzne a stejně mi začalo bejt teplo :-D

Re: Sova 2:32

Koukám a je to volaké čudné... pět řádků a konec? Jakože cože, hned jeho odpověď je dvakrát delší a nic... a sám jsem napáchal hafo komentářů delších než na pět řádků, takže jestli tu je omezení, tak tenhle případ to nebude.
Ale pravda je, že když už takové omezení existuje, měl by na to systém upozornit - nejlíp neodeslat a říct něco ve smyslu "překročili jste povolenou délku příspěvku, maximální počet znaků je 500, Váš příspěvek má 558 znaků" nebo tak něco.
Každopádně tamten případ mi na omezení nepřijde, jestli to spíš nebyla nějaká erupce na lameřím slunci.

Re: Docela by mě zajímalo které

Taky aby nebylo, my sovy jsme nejedlé, jíst sovu se doporučuje (a to ještě jen za jistých okolností) jen případě podobném tomu, jehož doslovný překlad zní "jíst kočku" :-)

A s tím Vinnetouem... podle mě prostě typická nastavovaná kaše, srovnávat to např. s Pokladem je jako srovnávat trabanta s formulí - společné to má to, že to dělá brrrm brrrm a jezdí to, ale trabant formule není a nikdy nebude. Líbilo by se to možná těm, kdo vinnetouovky neznají, jenže ti by zas nevěděli, odkud se vrací a tak a taky by to pro ně asi nebylo nic moc. Podle mě prostě měli nechat Vinnetoua spát, ale někdo si může myslt něco jiného :-)

Re: Docela by mě zajímalo které

To víš, film, pokračování, peníze... okecat to tak, že se Trautman netrefil zcela přesně (nevím, jestli střílel do prsou či do hlavy, u prsou by ta možnost byla) a Rambo přežil, by bylo trapné až na půdu a byl by z toho paskvil typu https://www.csfd.cz/film/29250-vinnetou-se-vraci/prehled/ - jestli jsi neviděl, nezkoušej to :-)

Slovenskí hokejisti sú ako kvali...

Slovenskí hokejisti sú ako kvalitný DVD prehrávač.
Prehrajú všetko.

Re: ja znám tež jednoho Morgana. j

To já taky. Ale krom něj ještě i Morgana Freemana, ale toho na rozdíl od kapitána nikoliv osobně :-)

Re: Docela by mě zajímalo které

A si tak říkám, nechce to někdo vyzkoušet? :-)

Já radši ne, až takhle dráždit adminy si nelajsnu, vím jak to je se mnou a Damoklovým mečem, ale někdo "s čistým trestním rejstříkem" by to zkusit mohl, postnout sem třeba glokvičku... :-)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7145 dny

Hláška #1301

<V> snad ten status nevidela bab


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 1889 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2194 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2545 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2750 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 2965 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

nakopnuta_sova
před 5 dny

K hlášce #22012

Re: Hudební styly - Natsumi

ESESEL
před 26 dny

K hlášce #24133

Re: 13stka

ignotus
před 46 dny

K hlášce #24133

Re: 13stka

nakopnuta_sova
před 48 dny

K hlášce #73967

Re: Ahoj v roce 2025

nakopnuta_sova
před 48 dny

K hlášce #24133

Re: 13stka


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.