Příspěvky uživatele „nakopnuta_sova“

No co, delfin nebo tuleň...

https://www.novinky.cz/koktejl/468872-na-anglicke-louce-nasli-rozvalujiciho-se-tulene-asi-80-kilometru-od-more.html

Když se může osmdesát kiláků od moře válet na louce tuleň (pun intended :-) ), delfínů bych se fakt nebál :-)

Re: Nasty2 07:38

Tak s tím počítej, však s tím počítají i hypermarkety: http://www.kyblsrandy.cz/wp-content/uploads/uhor-zivy.jpg ;-)

Re: Nasty2 07:38

A o tom to je, nejsi sám, koho tu baví psát ptákoviny :-)

Re: No tak dnešním světem hýbe t...

ESESELovi to došlo správně - to byl jen vtip. Sova a ženit se, zbláznil ses nebo ti jeblo? :-O

While 11:42

Fakt tu ještě nikdo neřekl, že se píše "schizofrenie" nebo jsem si jen nevšiml? ;-) Ale neber to ve zlým, samozřejmě, jen prostě oko vidí, oko není... víš kterej orgán :-)

While 21:37

Sova nepoužívá google - jestli tím myslíš Chromáka, tak to je pravda. Tohle svinstvo mi do PC nesmí :-) Na vyhledávání ano, aspoň myslím, že když napíšu vyhledávané do adresního řádku a odentruju, že to Firefox prožene Googlem, nastavení jsem nezkoumal.

Re: Hej,

A hlavně zvládat ty účty "odlišovat", aby vypadaly jako dva nezávislé tak dlouho, jak se tu vyskytujem. Aby se podle stylu psaní a vyjadřování už dávno neprofláklo, že to je jeden a ten samej diskutér... ne, to bych nedal, hodně rychle by se provalilo, že to jsem oboje já :-)

Re: Trefa

Přesně. To vysvětlovali i snad v Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše - pozůstatek pravěku, muž musel vidět daleko dopředu, aby co nejdřív spatřil potenciální kořist či naopak nebezpečí, žena zase periferní vidění, aby měla přehled o všech svých "mláďatech". A podobné přírodou dané rozdíly.

A tím flekem na košili jsi mi připomněl "Nejzáhadnější objekt na světě je ženské oko. Blond vlas na světlém saku vidí na deset metrů, ale garážová vrata ze tří metrů přehlédne..."

Popřípadě s tím máslem:

"Miláčku, kde máme čaj?"
"To jseš tak neschopnej, že beze mě fakt nic nenajdeš? Čaj je tento týden v lékárničce v krabičce od kakaa s nápisem SŮL!"

Re: No tak dnešním světem hýbe t...

Nedávno jsme jeli s manželkou z nákupu a ona do mě furt hustila něco o multitaskingu. Že prý nejsou jediné dvě věci, které by muži zvládali dělat najednou a ženy ne.
A já tam jen tak seděl, drbal se na koulích a parkoval.

Re: lamy

Asi tak. Člověk může mít dva tituly a přitom bejt blbej jak vagon tupejch bruslí. A tím nemyslím fachtrotla, kterej je ve svým oboru bedna a fakt někdo a mimo obor nepoužitelnej, myslím tím fakt pablba, co neumí pořádně nic vč. toho, z čeho má diplom, ale považuje se za kdovíco, protože "on má titul"... a že jsem už za život pár takových potkal.

Kategorie


Přihlášení


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 1668 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 1973 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2323 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2528 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 2743 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

nakopnuta_sova
před 12 dny

K hlášce #69437

Re: a co to teda je to "šukat"?

nakopnuta_sova
před 12 dny

K hlášce #69437

Re: a co to teda je to "šukat"?

nakopnuta_sova
před 75 dny

K hlášce #61614

Re: Jeste ze

nakopnuta_sova
před 75 dny

K hlášce #61614

Re: Jeste ze

nakopnuta_sova
před 149 dny

K hlášce #61614

Re: mínus


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2025 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.