Příspěvky uživatele „shinigami-rem“

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Re: L o L

Něco Ti prozradím. Žádná žena nechce, aby s ní někdo byl "ze slušnosti". Dozvědět se, že si mě někdo vzal, protože to považoval za slušnost, tak by mě to teda vzalo rozhodně víc, než kdybych se s někým vyspala, otěhotněla a potom, kupodivu, by mi on řekl, že se mnou, i přes náš dlouhodobý vztah jedné noci, prostě nezůstane. Ano, je slušnost se o dítě postarat, finančně, postarat se o něj o víkendech, pohlídat ho, aby holka mohla ke kadeřnici, do školy, na cvičení, zkrátka, aby mohla žít život dál stejně jako ten kluk. To je slušnost. Ale není slušnost s někým zůstat. To je nehorázná sprostost vůči té ženě. Je to nechutný a Ty by sis měl opravdu sem tam promluvit s nějakou holkou, abys věděl, že dneska nikdo nechce manželství ze slušnosti. Zaspal jsi takových dvacet let vývoje ve společnosti.

Re: dobre uvediem to do spravnej m...

Přesně tak, tahle stránka je o humoru, ne o tom, že máš problémy ve vztahu. A vtipný to nebylo, myslím ani na Slovensku.

Re: weheeej, ty si iny sef :-D cel...

Teď nevím jestli jsem to správně pochopila...tím NĚCO jsi myslel mozek? Nebo koule? Protože autorovi očividně chybí obojí.
Jinak nevím, kde všichni berou ten pohled na věc, že ulovit víc znamená být lepší. Osobně si myslím, že ulovit víc znamená pouze neschopnost uspokojit pořádně jedinou. Ono střídat partnery je relativně jednoduchá záležitost, vždy se najde dost jednonoček u obou pohlaví...ale zkuste to pár let dělat pořád s tím stejným materiálem. To vyžaduje podstatně větší sexuální schopnosti a dostatečnou inteligenci. Ale chápu, že pro některé lidi je to příliš vysoká meta, tak dělají hrdinství z toho, že se místo toho brodí blátem.

No, když je nějaká opravdu tak...

No, když je nějaká opravdu tak dementní v 21, tak to opravdu jinak než zastřelením řešit nepůjde.

Re: dal jsem plus

Souhlas. Jsem holka a chápu, že někomu to třeba může připadnout jako navážení do holek, jelikož muži často nerozeznají ty jemné nuance toho, kdy je to pro nás navážení a kdy je to legrace. Ale tady to fakt není nic urážlivýho, jen jemné naznačení. A přišlo mi to vtipný. Sama netuším k čemu je základní deska, i když vím, že to tam je a že to důležitý je:)).

Re:

Taky jsme byli takoví, dostávali jsme záchvaty smíchu v češtině, když někdo přečetl, že Robinson měl (na ostrově) kozy a v sexuální výchově jste nedokázali říct jedinej pohlavní orgán, anižbysme si smíchy neposlintaly tričko. Všichni jsme takoví byli a tehdejší "dospěláci" s náma taky dost trpěli. A teď nám to svět vrací. Dobře nám tak:)

Jinak k citaci: Samozřejmě trapas, jak jinak. Chlapec se neumí chovat k holkám a postupně tyhle "superstírací" hlášky vystřídají šovinistický kecy o tom, jak jsou holky blbý a jednoduchý, protože ho (kupodivu) žádná nebude chtít.

Re: Clovek s nejvyssim IQ neni zen...

No co já vím, tak první je skutečně žena, Američanka. Druhý je také Američan, o němž si léta mysleli, že je naopak mentálně zaostalý. Třetí černoch z Afriky, který neměl ani základku, protože tam jaksi nebyla, ale nakonec v Evropě vystudoval vysokou. Další jakýsi Korejec, co pomáhá s jaderným programem. No a pátý Kasparov. Ten si neumí zavázat tkaničku na botách:)

Re: ..

Mají asi stejnej vliv jako pohlaví.

Re: mínus

Já jsem se s jinými lidmi zde zase domluvila na tomhle: Nebudu dávat plus žádným citacím, které nejsou vtipné. Toť vše:)

Re: No tak, pánové.

:D Začínám být ráda, že sem vždycky nějaký pubertální tele, kterému tlačí nepoužité sperma na mozek, dá takovou blobst...ty komentáře pak stojí za to:D

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Gomi
před 1706 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 845 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 1150 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 1500 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 1706 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 1921 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

nakopnuta_sova
před 2 dny

K hlášce #73973

Re: Tohle vypadá na schválenou h

nakopnuta_sova
před 2 dny

K hlášce #73973

Re: Tohle vypadá na schválenou h

nakopnuta_sova
před 2 dny

K hlášce #73973

Re: Tohle vypadá na schválenou h

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #73973

Re: Tohle vypadá na schválenou h

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #73973

Re: Tohle vypadá na schválenou h


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2023 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.