Příspěvky uživatele „shinigami-rem“

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Re: Pointu to má, světýlko na dn...

Jinak o tom, že jsou novináři prasata a označovat to za vraždu je hon za senzací, se opravdu asi bavit nemusíme:) A s tou Brazílií máš taky pravdu.

Re: Pointu to má, světýlko na dn...

Když si přečteš ten paragraf 141, tedy to zabití, tak je tam taky nutný úmysl. Ublížení na zdraví může být nedbalostní i úmyslné, jsou to jiné skutkové podstaty...ublížení na zdraví (s úmyslem) je § 146 a ublížení na zdraví z nedbalosti, popř. těžké ublížení na zdraví z nedbalosti jsou § 148 a 147. Teď se ale dívám, že je tam úplně nová věc, a to usmrcení z nedbalosti § 143, což by byl náš případ. Takže jsem taky mimo:), holt trestní právo není můj obor:)

Re: Pointu to má, světýlko na dn...

omlouvám se za absenci několika čárek, která ten můj výplod činí poněkud nečitelným

Re: Pointu to má, světýlko na dn...

Jen aby bylo jasno, je to ublížení na zdraví s následkem smrti. Zabití (§141) je velmi specifické usmrcení, které bylo vyvoláno předchozím odsouzeníhodným jednáním pozdější oběti, typicky v případě domácího násilí, kdy žena, která byla obětí svého tyrana zabije. Nebo když se třeba lekneš a usmrtíš někoho z úleku. Na tento případ by se to nevztahovalo, to by bylo spíše to ublížení na zdraví s následkem smrti, stejně jako autonehoda nebo hospodská rvačka. Zabití se tomu říká jen v internetových diskuzích, když si chce někdo honit triko;)

Re: Podmínka takovýchto vtipů je aby...

Já nevím, ale nácek, kterej chce zastrašit židy (jakože jich navíc moc už není) tím, že napíše na uzávěr plynu ve škole tenhle nápis...to je teda teprve vtipný. Nebo Tebe by to jako zastrašilo?:) Kdyby postavil plynovou komoru, tak neřeknu, ale když to napíše na uzávěr plynu?:)) To mi připomíná ten vtip od Kantorka, jak stojí dva, vedle nich obrovskej dinosaurus, kouká na ně, a ten jeden říká tomu druhýmu: "Neboj, mám nůž." Výhružky probíhají jinak;)

Moc nechápu to falešné pohoršová...

Moc nechápu to falešné pohoršování se nad tímto vtípkem. Ano je drsný, ano není pro každého. Ale tvrdit, že se z takových věcí nedělá legrace je u mě výraz jakési povýšenosti. Víte proč nás Hitler nesnášel? O Češích Němci prohlašovali, že jsou to smějící se bestie. Jejich moc nedokázal ponížit odpor, ale smích ano. Je to mocná zbraň a já se jí jako člověk, který se velmi zajímal o problematiku holocastu a cítí to jako křivdu nejen na lidstvu, ale i na sobě samém, nehodlám dobrovolně zbavit jen proto, že někdo zvedá nosánek.
Koneckonců Židé samy mají stovky vtipů na svou adresu a opravdu nejsou pochvalné, jsou to lidé, jejichž smysl pro humor je našemu velmi blízký a věřím tomu, že by se žádný takový člověk nepohoršoval.
Někdy je humor opravdu to jediné co člověk má, někdy i úctu ztratí, někdy se plazí na kolenou, nahý, pokálený, bez špetky síly...ale dokud se dokáže zasmát, byť smrti, pak je král. Fascinuje mě, že zrovna na lamerovi to tolika lidem nedochází. A TO JE, narozdíl od toho vtipu, DOOPRAVDY SMUTNÉ!

Re: U nás

Jasně, na právech se běžně píší slohovky:))

citace nic moc, ale připomnělo m...

citace nic moc, ale připomnělo mi to Sheldona: "Zkušenosti jsou přenositelné":))

Mohla bych být pohoršena...nic...

Mohla bych být pohoršena...nicméně, je prostým faktem, že ve čtrnácti nemá kozy každá, takže je to docela spolehlivé identifikační znamení. No a počkejte až nějaký uvidíte naživo...to se tady z toho všichni počůráme smíchy, jak budou ty citace vtipné;)

já jsem to nepochopila, možná ...

já jsem to nepochopila, možná je to noční hodinou, nebo stavem mé mysli po učení na zkoušku...ale nechápu to, můžete mi někdo vysvětlit pointu?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

honzah
před 22 dny

Hláška #73974

<a> text

smudlmachka
před 789 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 1094 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 1444 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 1649 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat


Nejnovější příspěvky

nakopnuta_sova
před 3 dny

K hlášce #73974

Re: Příspěvek do diskuze

While
před 4 dny

K hlášce #73974

Re: Příspěvek do diskuze

honzah
před 4 dny

K hlášce #73974

Re: Příspěvek do diskuze

nakopnuta_sova
před 4 dny

K hlášce #73974

Re: Příspěvek do diskuze

nakopnuta_sova
před 4 dny

K hlášce #73885

While 20:40


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2023 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.