Příspěvky uživatele „wgs“

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Re: Keby ste sa naučili používať...

Ale tu trávu musel někdo vypěstovat a ty mu za ní něco dáš. U stahování to bohužel často funguje tak, že s prominutím připosraný člověk ve velkém stahuje, ale těm, kteří nesou riziko, vůbec nic nedá. Což ve své podstatě snadno povede k tomu, že tito lidé se na to prostě a jednoduše vyserou.

Re: Keby ste sa naučili používať...

Právní stránce já rozumím, ale v čem je to "horší"? Naopak bych řekl, že pokud si chci odněkud něco vzít (stáhnout), měl bych za to rovněž něco dát (zaplatit, uploadovat, nést část rizika). Pokud to nedělám, jsem ve své podstatě jen hyenou zneužívající systém, z dobré vůle ostatních profituji, aniž bych se jakýmkoli způsobem revanšoval. Zákony stranou, takové jednání nepovažuji za správné.

Re: Keby ste sa naučili používať...

Té myšlence nerozumím. Jak horší, v čem horší?

Re: Nene, žádná čárka mi tam nik...

Kontext, Arnie, kontext! Araoth tě, bezpochyby v dobré víře, upozornil na jistou nekonzistenci v tvém psaném projevu - kritka. Tvá odpověď, a je jedno, jestli přímá, nebo s využitím úst nějaké korpulentní dámy? Ano, pravděpodobně to bylo myšleno v žertu, nicméně abych citoval Z. Svěráka: "Já nevím, jestli je to nejvhodnější reakce na kritiku..."

Re: Neuveritelne.... Doslova. Ne...

No nevím. Má tam hned několik kontroverzí: velké písmeno na začátku (kdekdo ho dnes nepoužívá - na druhou stranu se sám ptá "Kolik to je?" s velkým písmenem, takže nápověda dobrá), krátké i (takže velké písmeno píše, ale se spisovným "nevím" si hlavu neláme - trochu proti sobě), chybějící čárku před oslovením (ke které snad ani nemám, co bych měl), diakritiku ve slově "pičo" (kdekdo se dnes s háčky neobtěžuje, ať už z toho či onoho důvodu), "pičo" s měkkým a krátkým i (přitom varianta "píčo" by odpovídala spisovnosti, varianta "pyčo" zase mnoha nářečím), jeden vykříčník (kdekomu je dnes jeden málo a píše pro jistotu rovnou tři). Takže mi ta shoda přijde dost pozoruhodná, i když zase pokud dotyčný dotyčného zná, pravděpodobně je s jeho stylem psaní seznámen, což zvyšuje pravděpodobnost shody. Ale pochybnosti mi přijdou zcela na místě.

Re: Nene, žádná čárka mi tam nik...

Mám rád, když se člověk, který je terčem kritiky, dokáže věcně a kultivovaně hájit. Mně by třeba opravdu hodně zajímalo, jak to, že jednou je é dlouhé a podruhé krátké. Pardon, ale to prostě nedává smysl.

Ale ne, to mně nezajímá, já jsem veliký ignorant a vůbec mi nevadí, že se vyjadřuji jako primitiv. A když mě na to někdo v dobré víře upozorní, pak to nepochybně musí být blbec. Protože kdo jiný než blbec se nevyjadřuje jako primitiv, že?

Re: Čo sú psychologické problémy...

Potom musím podotknout, že je velmi nerozumné vytvářet neologismus pouze z předpony. V "disování" či "disaci" (nebo dokonce "dissingu"?) chybí jakýkoli odkaz na to podstatné, na kořen slova, na tu část "respect". Takže "disovat" lze úplně stejnou logikou přiřadit dislokaci, diskriminaci, diskusi, dysfunkci nebo dokonce diskofilii.

Až se zase bude nějaká mladá dám...

Až se zase bude nějaká mladá dáma pohoršovat, že ta strašlivá zlá odporná šovinistická prasata (muži) ji neberou jako plnohodnotnou a rovnocennou osobnost, ale především jako sexuální objekt - ať si prosím vzpomene na každou takovouhle <b>.

Re: Čo sú psychologické problémy...

Co je to prosím "disovať" ("disovat")? Přemýšlím, hledám, a výsledek pořád stejný - nevím. Od předpony dis- něco jako popírat, negovat?

Re: Oo, mám ráda to přátelské po...

Komentář je stupidní, protože je zcela zbytečný. Neříká nic nového (že jde o pražáka je zjevné už z řeči o metru), nevysvětluje vtip, kdyby tam nebyl, vůbec by nechyběl. S druhou částí samozřejmě nelze než souhlasit, lokální patriotismus je pěkná věc, ale všechno má své hranice.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

honzah
před 23 dny

Hláška #73974

<a> text

smudlmachka
před 790 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 1095 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 1445 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 1650 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat


Nejnovější příspěvky

nakopnuta_sova
před 4 dny

K hlášce #73974

Re: Příspěvek do diskuze

While
před 5 dny

K hlášce #73974

Re: Příspěvek do diskuze

honzah
před 5 dny

K hlášce #73974

Re: Příspěvek do diskuze

nakopnuta_sova
před 5 dny

K hlášce #73974

Re: Příspěvek do diskuze

nakopnuta_sova
před 5 dny

K hlášce #73885

While 20:40


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2023 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.