Detail hlášky #19749

<e-Jirka> Bolí mne břicho, to mám z toho pohybu.
<Wronskian> Jirko, tys prováděl nějaký pohyb?
<Walda> Jirko, ty ses hýbal?
<Kazzan> Jirko, z čeho že to máš?

Komentář: Ajťáci

Informace o hlášce

Datum přidání: 15. 7. 2008
Kategorie: Hlášky
Autor: Anonym (27228 hlášek)
Hlasování: Harys, love--sucks, skeblik, w3m, Severina, Acorp, Sargon, Deefik, Bety888, -TooM-, Danik02, cubik, profa, saft, fabiocz, BubblyBubble, Ondruch, Kogaku, beorn, zax52, abouttabs, Snowy, priba, Nuwis, ubozak, PavlinII, incucu, kecal_op, hasahm, Speedlo, Radek9, beeeee, Martincz, OpaGe, ACvO, petya, Danol, popik34, Dorflow, Wauder, gensilver47, yannush, GH0ST, wegas, SkyHaven, Nevermore, Accept, Chilli_papricka, Wery, Sk1X1, Gerlige, duchypuchy, Ptolemaios, Sobosss, George, Mysharr, chylex, tomikdvorak, Griffon, Orlan, PatchmaN, DMDave92, DMRaper, blueW200, Wimpo, Kellso, elone, TomEF, Tabby, Neuromancer, tomzi, deemarc, Thab, Aya17, DragoonX, ajwn, Mar666, Slay, Mirator, reep, Korialis, MatteS, Bart, dwander, nicre, Pajasas, Cejda, Rotwajler24, barney33, Fatal1t, BMJackal, Morv, Sha-a-kaa, Snake, lliijjoonn, domvala, nOObiCZek, bosorka, If-if, Qckoss, AMD, nitram1234, Anup, zakolu, kadibudka, Ripper, DARTHPraetorian, Honza0297, genius920308, stalucie, kedy, McBobr, Tikov, krummerl, besanek, Lugi, teye, Mishar, LuKillman, Apophis, robbo99, Skoll, kuras, Reiki, Semjon, solidus, yackiee, Bori5, JerichoBM, Pajusa, ciakval, lerra, Hagalaz, HonzaRez, Ponyska, kevin365, Ctlam, Sirkovnice, albona, Teramon, jfk, Trny, repley, Cinvor, Mairiel, roni, grysom, Matesss, majki26, LuciRoo, jurda, Metodej, Ayume, Ruprecht, czaki, soustruh, Beezer, Lurker, B-ree-m, Gasert, Herda, Derevin, bradl3y, qwertzuio, Winters, Liquor, koso, spiderpig, Sally, Katand, Exxclussive, Nufik, Groove, Waco, herodes555, Honya, DakuHonoo, Ciko, aalfred, Hroner, zzuzi, Awenis, Thea, Highlander, zelvak, Maty991, kojak, horry, Stevecek, Lida79, Gego, Crapp, Shark94, tommander, sark, Marcus7, Andysik, freferg, aewin_cz, staccey, anezkaceska, hostar, vinczenzo, Liman, lacko13, Shireen, robdrak, calexman, Marty008cz, Kagero, Orcist, _CJ_, ScH0ll_kIll3r, ladys91, Cubis, IllidanS4, rendlik, Zelvi, Lorandel, Dargen_Scorpio, Banan, Lemra, Einhasad, smejdy, Elephie, jezzy, jogino, Beerius, While, Loxcom, Sejsel, Stickman, luciferrus, AsciiWolf, xkobram, finnean, TheReptalek, Goues, Kwisatz_Haderach, cenco89, Georgo10, Milhauzz18, Allka, Komunard, noonick, ScOrPiOn9, BooBee, Schade105, Danad, fatalixi, Finarfin, ric4rd, mike2406, togi, Kapitan, WellBloud89, piol, TuzkaDruha, Elisabetha, Trigger, Hans, Haja024, Kirke, Elgurth, zgrossl, sebastian_hardie, Annacerv, Thargas, rionka 737 pro a Tinnarr, pavelnop, diktator, Derfight, Mackie, Daysi, Traitor, tocra, wax07, MistrBuBak, queeny31, daremyth, lentiilka, Tolsimir, crooty, kollma, schneck, Ellrohir, tristaver, Witek, kbtmichal, Cassidy, shitcool, freaky_tomato, lilo, cha4ser, assim, smrduty_kojot, Lahvout, Ejmin, PeeKay, bozk, Tephigue, tik-tak-cz, Keeehi, HateMePls, Moneta, Metzgermeister, Altair, matrix17, FrenkyB, kapriiik, n3olin3, scarlaxx, Piitr, Rimmoncze, vasek004, kudli, TidO, Trungsi, Kethryn, killercat, perfect, CarpeNoctem, czHONAN
214 proti
V oblíbených: Remixxx, DragoonX, Mar666, kajavotypkova, AMD, Kachnickaaa, LuKillman, HonzaRez, Crapp, petrxx, Loki123, TuzkaDruha, rionka 13 uživatelů
Oblíbenost: 74,74 %
Stav: Má kladné skóre

Diskuze

14:35
JezdecForevus: by mě zajímalo, proč si každej
JezdecForevus
by mě zajímalo, proč si každej druhej říká "Ajťák". Možná maj pocit, že jsou tak lepší, nadřazení těm ostatním. Naprogramuje jedny stránky, ošéfuje visty a xpčka a hned z nich jsou ti nejlepší v oboru. nevim nevim
09:29
gillan: Re: by mě zajímalo, proč si každ...
gillan
No spis bych rekl cu*aci nez ajtaci. Do vtipnosti to ma opravdu velmi daleko.
Lots of people talk and few of them know ... 
14:39
fritoe: Re: by mě zajímalo, proč si každ...
fritoe
Jak to souvisí z citací?:D No každopádně jsem dal +
00:39
Hanzik: Ani mi to nepohlo s úsměvem
Hanzik
Do vtipnosti to má daleko a navíc to působí tak nějak... hraně...
The cake is a lie
13:22
tarmaq: Re: Ani mi to nepohlo s úsměvem
silhouette
tak tak..
07:32
Soego: IT
silhouette
Dneska me to prijde spise jako zivostni styl nez co to bylo puvodne. Na jedne strane Emo a na druhe lobbujici "Ajťáci" ze jejich zivotni styl je zdravejsi.
Myslim, ze citace hovori za vse.
21:04
pako: Re: IT
pako
Tak nejak.
09:23
anarchY: Ajtaci?
silhouette
Priznam se, ze to slysim prvne :-) Co to znamena? :-) zni to dost potrhle...tak to asi i neco potrhlyho bude, ne? :D
09:24
anarchY: Re: Ajtaci?
silhouette
aha uz vim :D stacilo se lehce zamyslet :D
09:34
Moki: Re: Ajtaci?
silhouette
Žeby IT:D
10:06
anarchY: Re: Ajtaci?
silhouette
No jasne :D mi to nedocvaklo :D po ránu no :D
12:37
SOScz: komentář
SOScz
tipuju,že ldi,co hlasovali kladně to dělali proto,že v komentáři je "Ajťáci"
Vždyť to neni jinak vůbec vtipný a ni ničym jinym zajímavý.
03:13
M0RGAN: Re: komentář
M0RGAN
Jak může někdo napsat "ničym", to mi fakt hlava nepobírá...
03:10
Warmi: Mno nevim :)
silhouette
Ne ,ze by me to primo pobavilo ,ale spatne to taky neni.Veril bych ,ze to neni gumovy medvidek kdyby tam nebyli ty "ajtaci".Protoze tak to pusobi jak uz bylo zmineno moc "hrane".Ovsem kdyby e-Jirka byl znamy svou nepohyblivosti...:D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.