Detail hlášky #2796

<a> tak co darky.. uz mas vsechny?
<b> no snad jo :-D
<a> :))
<b> a ty uz vsechno mas? :-D
<a> no snad joo, jeste to jedu dnes doladit. :-)
<b> :-D no ja to hlavne musim nejak dobalit :-D
<a> .))
<a> no mi povidej
<a> vcera jsem koupil v ikee skladaci krabice na darky a ja hovado sem sahnul vedle a ted mam slozeny krbice, kam se vejde pytel brambor
<b> LOL :-D

Informace o hlášce

Datum přidání: 22. 12. 2006
Kategorie: Hlášky
Autor: Anonym (27228 hlášek)
Hlasování: Harys, Lecco, love--sucks, Waco, w3m, Ondruch, SkyHaven, -TooM-, Danik02, saft, Acorp, baik, fernet, Slay, Severina, Griffon, Zumongar, Nevermore, incucu, OpaGe, Danol, simpanz21, popik34, hasahm, CrazzYdiot, Lemra, horry, Deefik, barney33, Groove, blueW200, Ptolemaios, dwander, abouttabs, petya, DMDave92, Liman, Cinvor, Sobosss, Wimpo, Renee, Bety888, Herda, spiderpig, Thab, chylex, Kellso, tomzi, inkara, tausa17, gensilver47, KaMilka, Myska, Fatal1t, Niika69, Pardio, fifik87, yannush, Derevin, Morv, Snake, tocra, Neuromancer, Laire, Marcel230, czHONAN, lerra, DragoonX, If-if, AMD, corwin_x, qwertzuio, arevin, genius920308, pajab, Orlan, Danny_T, Mirator, Hammer, McBobr, kadibudka, Dejf21, soony20, jursmi, Tikov, Reiki, Matesss, Gorkil_the_goblin_king, Shark94, Denebola, Lugi, tritecky, Eveni, fatalixi, Lamer666, Tolsimir, Matrin, repley, bosorka, kojak, albona, jfk, katula7, Trny, Pajusa, soustruh, pitufo, Kanniy, Ruprecht, czaki, vasek004, kuras, PinkFOX, Lowky, Metodej, zzuzi, Winters, afro07, freferg, Sha-a-kaa, Ciko, zelvak, Awenis, DMRaper, anela, herodes555, bkbosorka1, Apophis, czKarlos, Lida79, Rotwajler24, pajiinka, jezzy, Highlander, rendlik, Hans, Notie, Stevecek, aewin_cz, Gerlige, ladys91, vinczenzo, ciakval, Remixxx, Hamagen, Mishar, PavlinII, Marty008cz, tik-tak-cz, tommander, assim, Charly, Liquor, Altair, Gasert, hinogary, Kethryn, Marcus7, PatchmaN, jurda, kevin365, Metzgermeister, bradl3y, Venca92, killercat, sendvo, calexman, Sejsel, staccey, YDraigGoch, Hroner, Shadowmaster, Trigger, asdasd, Witek, tronda, Gego, Komunard, Beerius, Bart, LuciRoo, noonick, Milhauzz18, wax07, starbuck, oprs, Danad, tobytja, Kwisatz_Haderach, jogino, WellBloud89, piol, logout, Komaar, TidO, lennyd, TuzkaDruha, Rimmoncze, BMJackal, anezkaceska, Imzadi, Goues, despy, hafi, Mungo, Cejda, zgrossl, Elgurth 391 pro a wegas, Tinnarr, Baklazan, Derfight, jainam, dvojplisen, Traitor, Moneta, Beezer, TomEF, deemarc, 3wl4k, Lineman, teye, martinhornyk, crooty, kantare, Strop, Montechito, lilo, Ayume, smoulinka, tristaver, domvala, Maerlyn0, karlosnet, Megot, Korialis, JarousFCB, Mackie, Daysi, duchypuchy, kbtmichal, smrduty_kojot, Keeehi, scarlaxx, JerichoBM, HateMePls, hostar, angie-metalbee, Ejmin, kapriiik, Inf1n1tyy, FrenkyB, Aelin, Vincent, vaevictis, Maty991, freaky_tomato, matrix17, psychous3, Nikeman, beeeee, Stickman, dorry, Vevoda_Wolf, Allka, sark, Radmen, ric4rd, Flad, DJ307, Tartalus, CarpeNoctem, Annacerv, pavelnop, JackSwigert
132 proti
V oblíbených: DragoonX, LuciRoo, TuzkaDruha 3 uživatelé
Oblíbenost: 70,87 %
Stav: Má kladné skóre

Diskuze

02:26
nakopnuta_sova: Krabice na dárky?
nakopnuta_sova
K čemu to?
Měkkejše zabalím přímo do papíru a "tvrdé" dárky už v krabici jsou... proč na to kupovat speciál krabice?

Jo leda by byl dotyčnej SSS a chtěl měkkejše zabalit do krabice, aby se obdarovaný těšil a pak zjistil "ééééch, měkkej dárek..." - protože jak víme, hlavně děti mají radši "tvrdé" dárky, neboť to obvykle značí nějakou hračku či hru, co je měkké, z toho kouká oblečení či tak něco, co by dítě muselo dostat dříve či později tak jako tak, takže "měkkejš" sice potěší, ale ne tolik.. tak možná proto poťouchle měkkejše do krabice? :-)
Registrace i obnova hesla už fungují, veledík vedení! Dračice a další - vraťte se :-)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.