Detail hlášky #42143

<a> Dobře, vypracované smlouvy tedy teď odesílám kurýrem zároveň s fakturou a podrobným vyúčtováním.
<b> děkuji. Jen předběžně, kolik to činí?
<a> Já teď v ruce nemám Vaši smlouvu, ale za pondělí to bylo tuším 7 hodin a za úterý 89 hodin.
<b> pane doktore, v tom případě se ovšem jedná z Vaší strany o objevitelský počin, a to zejména z hlediska kvantové fyziky a teorie relativity. Vzhledem k tomu, že čas a prostor jsou nádoby spojité žádám Vás o analýzu, jaké následky na prostorové uspořádání Vaší kanceláře může vyvolat shora naznačená manipulace s časovým polem.
<a> Omlouvám se, samozřejmě 8 hodin:-D

Informace o hlášce

Datum přidání: 10. 1. 2010
Kategorie: Hlášky
Autor: ehamolyx (8 hlášek)
Hlasování: beorn, Deefik, Sargon, fabiocz, dwander, Tolsimir, love--sucks, NtCat, Sally, aalfred, Umaadaak, wegas, loyza, ubozak, Cejda, chudst, Acorp, Finer5950, ninny, zukato, rosoll, Danik02, Radek9, Bongo_cz, Denebola, saft, incucu, kecal_op, DragoonX, tomzi, najtrou, R4c3rCz, w3m, tulen, rain, lerra, Beezer, obr, Orlan, fernet, GH0ST, Cassidy, Slay, McBobr, blow, wary, SkyHaven, chylex, Danol, wyDra, OpaGe, barney33, CZ_StRider, Houmiii, Sobosss, Mirator, JP, Harys, onders, anezkaceska, talirr, Dexter, NiKi, czKarlos, holion, Imzadi, DMDave92, blueW200, tausa17, Traitor, Lemra, -TooM-, zzuzu, fifik87, Alfie, domvala, pitufo, Wauder, M4rtin, simply_v, Danny991, abouttabs, Ondruch, kocird, Jehudo, Snowy, DMRaper, Fatal1t, Cinvor, HateMePls, Lugi, LuKillman, Nathaniell, WhiteDragon, Neuromancer, Croco, Snake, PatchmaN, PeeKay, shitman, JerichoBM, srobka, Herda, Matesss, Trungsi, Krepi, teye, Devler, bkbosorka1, kuras, Morv, krpa, Taran, jursmi, If-if, Derevin, hasahm, Mysharr, Shark94, Severina, tocra, AMD, zzuzi, repley, bosorka, jainam, Frankie111, rendlik, smrduty_kojot, Matte, vasek004, Gildor, PhenixSk, Sellina, crooty, Eveni, kalolu, zgrossl, zax52, _CJ_, Haja024, krocanbot, jurda, Metodej, link-in-man, Deia, Lei, HonzaRez, horry, Pajusa, soustruh, Filek, DARTHPraetorian, Liman, Atlantis, Mango, Awenis, corwin_x, Mervin, Quitty, Niwatori, Ciko, yannush, nitram1234, aewin_cz, Wimpo, LamerFanda, trepka, bumbik, forceLord, Gego, Pajasas, anela, Gasert, Marty008cz, Kemachi, Ella, spiderpig, LittleOmig, Mishar, ciakval, Verlion, Aggie, zuzka2727, freferg, Anti, BahnoCZ, jogino, hostar, JainaProudmoor, vinczenzo, tommander, matrix17, Sejsel, ScH0ll_kIll3r, ladys91, Niika69, vaevictis, scarlaxx, Michi, Bety888, BearPeter, Marcus7, bradl3y, assim, Zelvi, Lahvout, Trigger, sendvo, Rimmoncze, staccey, LosMajklos, Thargas, buz24, Katand, YDraigGoch, WellBloud89, Apophis, Beerius, 3niti, Milhauzz18, Ripper, Blanium, Lorandel, Schade105, krpajda, killercat, Komunard, Stickman, TidO, Danad, Komaar, Kreveta, despy, Kapitan, piol, MistrBuBak, ric4rd, Georgo10, paulie05, Pazdy, Elisabetha, Finarfin, Kwisatz_Haderach, oprs, GorTavaro, MsWho, Annacerv, Elgurth 417 pro a Mungo, 3Run, Tinnarr, Leblanc, mickelangello, Frisbeeman, mmenie, IvcaKoudy, oOJoKeROo, Gorkil_the_goblin_king, Pepi13, alaqella, qwertzuio, f_fabregas4, Ptolemaios, akbelx, Skay, Hammer, Mackie, deemarc, smoulinka, Nekromancer, Wery, DarthOptimus, Kogaku, Goues, lentiilka, tristaver, SmithF, PinkFOX, queeny31, Jitka12345, Moneta, Mart-Ule, albona, Trny, Montechito, p858, pavelnop, kbtmichal, Tceld, bukanyr, Nikeman, Meer, BMJackal, Lida79, caarymary, sheninho, SmallMongoose, jezzy, tik-tak-cz, FrenkyB, PavlinII, Ejmin, petya, Aelin, Maty991, freaky_tomato, Altair, calexman, olejovka, lilo, Kethryn, xpeta, psychous3, Keeehi, Piitr, DakuHonoo, Mari05, Goodlike, Nevermore, sasagin, Allka, noonick, Daysi, kapriiik, CarpeNoctem
198 proti
V oblíbených: Lucylle, desuk, LuKillman, WhiteDragon, Loki123, bumbik, sheppard21 7 uživatelů
Oblíbenost: 64,01 %
Stav: Má kladné skóre

Diskuze

22:54
NeilArmstrong: Čas a prostor jsou nádoby? Nád
silhouette
Čas a prostor jsou nádoby? Nádoby mohou být spojité? Časové pole? Ono má nějaký vrch?
WTF?
15:58
LukeTLS: Re: Čas a prostor jsou nádoby? N...
LukeTLS
Neozývej se když nerozumíš kvantové fyzice.

Jinak good citace xD
20:49
NeilArmstrong: Re: Čas a prostor jsou nádoby? N...
silhouette
A ty se rozumíš? Když jo, tak mi tedy vysvětli, jak může být čas pole,? A jakož že má čas vrch a spodek a jakož že čas a prostor jsou nádoby? S tou spojitostí jsem se překlikl, jsem nevěděl, že má slovo spojitost význam i mimo tekutin. Ale ostatní se na školách neučí a jsou to kraviny, které autor napsal nevědějc, co píše.
21:28
lolkoko: Re: Čas a prostor jsou nádoby? N...
lolkoko
a ty píšeš samé kraviny do všetkých komentárov, a tiež ti nikto nepičuje aj keď by si si to zaslúžil ;-)
Za citáciu dávam automaticky mínus.
10:28
malec1984: Re: Čas a prostor jsou nádoby? N...
silhouette
Inu, mne to skor pride, ze autor sa odkazuje na "Holistickou detektivní kancelář Dírka Gentlyho" od Douglasa Adamsa (usudzujem podla usporiadania kancelarie) v tom pripade by bola jeho rozprava na temu casu a priestoru pomerne presna... :-) I ked uznavam, ze davat na Lamera citat ktory predpoklada precitanie nejakej knihy nieje uplne rozumne :-P
13:01
ehamolyx: Re: Čas a prostor jsou nádoby? N...
silhouette
já jsem autor citace, ale já jsem byl <a>. <b> je klient. Je to inženýr, předpokládám, že o teorii relativity nemá ani páru. Ale mě se prostě líbila jeho reakce. Pochybuju, že by tim chtěl dělat důležitýho, spíš chtěl pobavit. A to se mu alespoň u mě povedlo. Možná už jsem trochu zdegenerovanej:-)
17:42
NeilArmstrong: Re: Čas a prostor jsou nádoby? N...
silhouette
Tak to se pak ospravedlňuji, to se tady nestává, většina si sama napsala a sama poslala, sám jsem nehlasoval.
00:43
mmn: Re: Čas a prostor jsou nádoby? N...
mmn
Narozdíl od tvého shazování jsou jeho připomínky oprávněné. Prostě týpek z citace mele o něčem, čemu zjevně vůbec nerozumí.

Nevolte zmrdy.
10:15
lolkoko: Re: Čas a prostor jsou nádoby? N...
lolkoko
tak si trebars prečítaj viac komentárov od tohto na "intelektuála" hrajúceho sa uživateľa ako provokuje a tak ako si ty mne povedal "shazuje" skoro v každom komentáre ktorý som videl, nevidel som sice všetky ale vždy keď si chcem prečítať komenty na nejaký nový citát tento človek tam vždy trolluje a mňa to prosto irituje, možno v tomto citáte autor fakt písal kraviny ale čo keď práve to je na tom vtipné? Oh my god grow up...
Za citáciu dávam automaticky mínus.
17:59
NeilArmstrong: Re: Čas a prostor jsou nádoby? N...
silhouette
Negatívne komentujem, alebo ako si to povedal, "zhadzujem" iba citácie, ktoré sú žumpového typu. O zhadzovanie iných užívateľov nepokúsil až po túto citáciu, kde na mňa začal útočiť tento užívateľ. Všetky moje diskusné príspevky sú myslené buď informatívne alebo humorne. Nesnažím sa niekoho urážať či vyvracať niekoho názor, prípadne na niekoho útočiť kvôli chybe. Ak som to niekedy spravil, tak sa ospravedlňujem, bolo to asi pod vplyvom omamných látok alebo z nedostatku spánku a príliš veľa prežitého stresu a ospravedlňujem sa za to, ak by sa to dalo zmazať, spravil by som to. Ak sa ťa možno dotklo, že som na teba v tvojich očiach útočil alebo ti negatívne okomentoval citáciu, za to sa ospravedlňujem.
22:27
lolkoko: Re: Čas a prostor jsou nádoby? N...
lolkoko
V poriadku, tvoja inteligentná odpoveď ma milo prekvapila :-), možno som čítal náhodne len tie negatívne, v každom prípade to nebolo (alebo aspoň zo začiatku nemalo byť) myslené v zlom, bol to iba postreh, takže sa nič nedeje :-).
Za citáciu dávam automaticky mínus.
17:57
Kolikokoli: Dávám plus. <b> mohl klidně ří
Kolikokoli
Dávám plus. <b> mohl klidně říct "Prosím?" nebo "Neukliknul jste se?" nebo něco podobného... Líbí se mi to :)
You can't take the sky from me... // R.I.P. Z. The Force will be with you, always...
18:22
garfield_: takovych radoby chytraku je ta
silhouette
takovych radoby chytraku je tady uz plno, takze jasne -. Pise uplne kraviny, kterym vubec nerozumi, jen aby si pripadal dulezity. Opravdu ubohe.
10:35
LosCatmanos: Re: takovych radoby chytraku je...
LosCatmanos
Nemyslim si, ze to psal, aby si pripadal dulezite. Naopak si pouze udelal srandu z prekliku a mel dostatek fantazie.
RIP Zidane
22:28
lolkoko: Re: takovych radoby chytraku je...
lolkoko
+1 ale aj tak som dal mínus :-)
Za citáciu dávam automaticky mínus.
00:08
Bongo_cz: 3..2..1..FIGHT!
Bongo_cz
Takovejch keců kolem dobrý reakce při chatu.

Kategorie


Přihlášení


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 1290 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 1595 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 1946 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2151 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 2366 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

Zelvi
včera

K hlášce #32681

Re: Sovo

Tapir
před 4 dny

K hlášce #39999

HA! 15 let a tohle AI už je prak

Tapir
před 4 dny

K hlášce #32681

Re: Sovo


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2024 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.