Detail hlášky #45471

<ona> tyvole :D:D kde ty valby beres ???
<on> lamer.cz... zkusto
<ona> jo?? tak pls posli odkaz

Informace o hlášce

Datum přidání: 13. 5. 2010
Kategorie: Hlášky
Autor: dixks (1 hláška)
Hlasování: Hermisek, wraX, Zlatushiq, Severina, scoiattolo, CIMBI, staccey, Amaranth, Hastrijen, ejdamd, dixks, Morv, Bety888, Sobik_Andus, Hospodin 15 pro a Lampa0950428, robdrak, Dzamee, petry, Januska, wotas, Vincent, Herda, Boomer, mickelangello, Lecco, Mervin, lerra, Renee, Zilin, Georgo10, bitter_lollipop, muzo, Inf1n1tyy, arxarios, Piskot, ubozak, Sh4d0W, Ripper, drake, MartinezZ, Backup, darkknight, sliwowitz, Goues, Thab, janko52, Rytos, Frisbeeman, Dan, Danny991, Ausik, suah, Datel, Fenris, MrAmazing, liennie, pitufo, love--sucks, Nuwis, Ramal, Sochi, Bory93, mmenie, aalfred, Sousuke_, Moskva, virusak, Schmeeczko, Diefly, Sotna[A], Parymi, DeathsDream, Markuus, mikulda, Snake, zax52, Harys, luciferrus, kecal_op, Wlk, El_Presidente, Hammer, OmeGa, convex_hull, Al-ik, sea, Tutanken, snake2323, tepich, Kriz22, florda, stenli, diabllo, Highlander, incucu, Cala, akbelx, pejda, PSK, simpe-cz, mixhail, krutoslav, Ondra_99, voda, Jozxyqk, chachan, Neuromancer, wegas, lilo, CZ_StRider, czHONAN, z0nt0r, iTom, akroma, Maranov, rotten77, arain, SkyHaven, burundunguru, jerzi, Alf, woski, PetLahev, HollyFury, ruslandsm, JiMi89, BMJackal, Kapino, f430, cooly, WhiteDragon, AMD, sukuban, Alve, doupi, DanDan, Draky, q, shaggy, MAGEman, Nausike, wary, Beezer, Laurelinad, ciakval, celerek, Rimmoncze, Wery, Nevermore, kbtmichal, Maty991
137 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 6,07 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

22:45
Frisbeeman: Bože
Frisbeeman
Bože...
Zidane by vám ukázal!
22:48
MrAmazing: OMG
MrAmazing
Co je to za mrdku doprdele?
Nuže vstup, jsi přijat. Tvým chlebem jest božské oko, tvým pivem jest božské oko, oběti tobě dávané na zemi jsou božské oko.
22:53
Datel: ale fuj!
Datel
ale fuj!
"Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded."
11:08
krutoslav: :(
krutoslav
Dixks MRDÁ TI? Proč sem pro Boha posíláš takovouhle sračku? Běž si dát facku!
Tyhle stránky mě baví, díky za ně :)
14:46
cinan: Už dlouho jsem nic nepsal
silhouette
.. ale opět si musím takto veřejně postěžovat. Ty postované citace jsou někdy dost mimo (i když takhle jistý druh poezie má), nicméně reakce některých (!)diskutujících jsou tak neskutečně zhovadilé, používající pořád dokola stejná klišé ("dej si facku", "to je demence"...) že se prostě vážně obávám o boudoucnost... Já jen doufám, že ti, kteří zde píšou takhle "vostře" jsou ve skutečnosti milí a tolerantní lidé, kteří svoji dobrotu maskují pod drsnou slupku desperátů.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.