Detail hlášky #55700

<b> pokecáme?
<a> sorry, jdu na WOF
<b> WOW?:D super, kde hraješ?
<a> World of Facebook?

Informace o hlášce

Datum přidání: 5. 2. 2011
Kategorie: Hlášky
Autor: sotornik (7 hlášek)
Hlasování: maryjane, Elik7, ScH0ll_kIll3r, Mairiel, frodlas 5 pro a lerra, HateMePls, Mirator, Frit, Skar, Wery, TheCorrimation, joocker, Tommycz, Qckoss, picis, Foo_Fighter, Paul_SK, nazor, duchypuchy, Queller, alaqella, robbo99, booxly, Kogaku, SkyHaven, MistrBuBak, mickelangello, Smetak, Harys, smrduty_kojot, kadibudka, kecal_op, masozravapalma, WaRi, Frisbeeman, Svorrok, Edu, janson, kafcak, Dandynes, CrazzYdiot, Funin, Keeehi, Kakodemon, MartinezZ, Nufik, Math3s, Nevermore, miloso, teye, Sinn, Nohiki, Rukof, Freedom-soldier, ubozak, lilo, bosorka, ReginaPhalange, Neuromancer, Mishar, Inf1n1tyy, Justice, SuPPoRTiDioTS, Ripper, love--sucks, fatman, Witek, Zidane, pavelnop, sparasis, czHONAN, srobka, Traitor, GRIF, Kylee, luciferrus, Aggie, SpeOp, Altair, tomzi, Beledhwedh, melounovycukr, Bambula, Sobik_Andus, Sotna[A], perfect, Reiki, wotas, burka, Psycho_O, Mirasek, Lars, Alf, Danik02, freaky_tomato, kakino1991, DarkAngel, Nyan, simply_v, redog, kapoka, Weatherman, Slay, pitufo, DeTe, DeathsDream, HOLAS, Rimmoncze, Schmeeczko, CZ_StRider, keksa, Mysharr, suah, Krepi, Mimalu, chachan, bradl3y, Marcus7, selmi, Mania, Wolfeek, machulka, Maty991, Wlk, Pooka, Moskva, Airy, Danny991, Pista_Hufnagl, trepka, Markuus, Sha-a-kaa, Bakys7, ChromN, Kriz22, M4rtin, cocrhell, Scr1899, Krkavec, Ondra_99, paapi, huhulesny, Doktor, zelvak, kbtmichal, Sed, Beerius
143 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 1,45 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

18:55
Mikeczcz: prosím? To se snaží udělat něco
Mikeczcz
prosím? To se snaží udělat něco vtipného z překlepu? Nebo to WOF myslel vážně, nebo mi to pro boha někdo vysvětlete ... nebo stačí říct, že to prostě nedává smysl ...
Když chceš blábolit, počítej s bolestí - Arnold J. Rimmer | Zidanovo snažení ve frontě budiž nám všem příkladem.
20:51
Sotna[A]: Re: prosím? To se snaží udělat n...
Sotna[A]
<a> vymyslel cupr zkratku, kterou nasledne musel vysvetlit, teda aspon mi to tak prijde
Administrátor je oprávněn mazat pouze hlášky nesplňující pravidla, urážlivé, rasistické nebo jinak porušující zákony ČR

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.