Detail hlášky #68949

<bratranec> tjn, asi uz maj naucene se cely den tvarit ze neco delaj :D
<ja> Prave no, to je to umeni Ja uz mam treba upa lvl 76 v chytani komaru za letu
<bratranec> to mi moc nejde ja kdyz v praci v baru nepracuju tak to kazdy pozna kdyz lezim na gauči a sem na facebooku nevim co me dycky prozradi

Informace o hlášce

Datum přidání: 23. 8. 2012
Kategorie: Hlášky
Autor: LiberaleMiguel (36 hlášek)
Hlasování: Eurostoxx, ruslandsm, kubamejl, pajiinka, Schade105, mdonaat, YDraigGoch 7 pro a cha4ser, Atanono, freaky_tomato, MallBare, Slim2, lennyd, Artifox, millcEK, arxarios, krutoslav, Chosen, Witek, Einherjar, Rukof, Ejmin, razden, ErrorJoe, Tutanken, sg_sysel, kuras, kudli, borekj, ReadyHC, Kolouch, Deneb, SkyHaven, dachel, matrix17, Sousuke_, puki, Alf, xjack, Micha, tristaver, M4rtin, MistrBuBak, Metis, Lee, Diplomat, vinczenzo, smrduty_kojot, Marcus7, Ninjer, Hroner, Whorfin, hmmc, Hammer, TheFlyingman, emkac, Zelvi, Notie, Markuus, bratix, queeny31, Maty991, scarlaxx, Shadow606, Coolak, Sha-a-kaa, Nadneseny, Ryom4, pute, vooten, IvcaKoudy, lilo, Lorddreath, B3CrAZy, chernobyl, bosorka, Neuromancer, LosFilipos, While, sliwowitz, Dovi, Miguel, jiripudil, t-fuse, kanci, Kacos, HateMePls, Keeehi, czKarlos, broty, teye, Remixxx, Math3s, peanutka, Frankie111, izzi_cz, Harys, Sotna[A], Suerte, jurda, CarpeNoctem, Rimmer, majlos91, DanDan, ajwn, kbtmichal, Flyer, jezzy, Inf1n1tyy, Blast, frlo, alaqella, kapriiik, Kriz22, speedy89, Kogaku, Hejbl, Kaissy, Myrdin, Herda, Dani_California, filom3n, Bendom, Dx, nwkt, 8laz3r, caarymary, Najte, Schmeeczko, migilko, Mat3s_, Komaar, soustruh, Wlk, vasek004, nitram1234, SantuS, honeybw, Smrsta, Gasert, Blanch, Sed, Juggernaut, sparasis, fatman, ESESEL, genesiss, Zuza-chan, Dzejna, DODIIIK, Lorandel, cacadore, Niah, Aelin, Justice, Rupreecht, KaseO, Araziel, Flame, suah, luciferrus, DarthOptimus, sea, masozravapalma, Hamagen, Puni, lerra, zelvak, Altair, shine, angie-metalbee, GRIF, Klotylda, def84, ubozak, pavelnop, Heriel, Beerius, Elephie, JerichoBM, xkox, yannush, Mishar, hanes87, Edgarix, Metzgermeister, Somik, Sejsel, FrenkyB, Selosta, Vevoda_Wolf, MessY
184 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 1,79 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

10:28
kudli: Já zas nevim, kde mám hledat ten...
kudli
Já zas nevim, kde mám hledat ten vtip.
Čo bolo, to bolo, čo nebolo, to bude.
13:59
Teramon: Re: Já zas nevim, kde mám hledat...
Teramon
V tom že je blbej a neví, že si má vypnout chat, případně nic nepostovat, když má pracovat.
Ňam ňam, vysočina, nejlepší zákusek, co znám!
Ze zbytečných komentářů se mi ježí chlupy. Včetně těch na chlupech.
14:17
nk8215: @Teramon
silhouette
Omyl, v tom, že mu nedojde, že ho každej vidí, jak leží na tom gauči :)
Jo a omlouvám se za nepoužitou zelenou šipku - už bych si asi fakt měl pořídit něco se systémem, co utáhne velkou mobilní Operu, Mini je dobrá na něco textovýho, ale jak je tam trochu víc kódu, tak ho prostě ignoruje (je tu někdo zběhlý, kdo by se mi pokusil vysvětlit, proč?)
Wie nennt man ein um Hilfe rufendes Ferkel? Notrufsäule
19:34
migilko: Re: @Teramon
silhouette
driv jsem to delal tak, že jsem koment na kterej jsem chtel reagovat, plusnul nebo minusnul a pak mi sipecka zazracne vyskočila. Můžeš to zkusit. :)
Sloni útočí!!!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.