Detail hlášky #70932

<A> Pičo vole, zítra du na hudebku. Dvouhodinovka. Je nás tam asi jenom osm, takže je dost nástrojů, vždycky všichni dostaneme noty a něco hrajeme.
<B> a?
<A> První hodinu se mě učitelka zeptala "Na co hraješ?"Já něvěděl, co tím myslí, tak jsem řekl "Na pravým křídle" Pak mi ty debilové vysvětlili, na co se ptá a já jsem řekl, že chci klavír
<B> Vole :-)
<A> Tak mě posadila za nějaký piano a šli jsme hrát Vltavu. Chvilku poslouchala, pak mě posadila za xylofon
<B> To je skvělý
<A> O týden později hrajeme "Tears in Heaven", já na ten xylofon vystřihnu luxusní sólo a místo něj dostanu ozvučný dřívka
<B> Vole...rozesmál jsi mě i C
<A> A minule učitelka všem řekla, "že si mají vzít z A příklad, protože se nenechá odradit absencí hudebního sluchu a jakéhokoliv náznaku talentu a stejně dává do hraní srdce"
<A> Všichni se tlemili jak debilové

Komentář: A je florbalista

Informace o hlášce

Datum přidání: 22. 5. 2013
Kategorie: Hlášky
Autor: Ouda (1 hláška)
Hlasování: wavixtreme, Correy, Lorandel, Sycak, anezkaceska, BratrCukr, filom3n, CIMBI, CrazzYdiot, DanBlack, Rimmoncze, simply_v, lennyd, Apophis, Chosen, Loty, Stenly, swan972, Tutanken, Beerius, despy, Bzaba, edgar_allan, Chopper911, Alf, kabakov, krpajda, stanleyb7, incucu, Frostys, staccey, Darik, KeeperX, mismas, niiemand, Schade105, kuras, czKarlos, Sousuke_, Neuromancer, Marty008cz, eagle7, Radek9, tomcoko, Loxcom, izzi_cz, Ondruch, srobka, wegas, Kethryn, czHONAN, pulsi, katuska138, zelvak, JohnDoom, Kolouch, smejdy, ESESEL, ric4rd, Koriss, CarpeNoctem, Sellina, puki, Witek, Natsumii, krecekkaja, chachan, Brambor, MINiOn, Kratter, ciakval, MartinezZ, Lothaire, TheReptalek, Kagero, Herda, Finarfin, jumbee, Shadow606, Monni, matrix17, bosorka, zivocich, horry, mmkk, Hroner, nwkt, elvellon, ruslandsm, vendulka, crooty, uSmlJn, zelvicka, DarkDream, Miguel, hemmond, Bubli, OmeGa, TomEF, delph, KrizovaN, Zopper, Jukken, Puni, shine, mdonaat, Morv, konohamaru44, Jozxyqk, Kapitan, oprs, killercat 112 pro a smrduty_kojot, Metis, Markuus, speedy89, Moskva, razden, vooten, enrey, jiripudil, SpeOp, suah, Rupreecht, Aelin, Hombre, Mermeoth, Schmeeczko, tristaver, strops, cylindr, Crazy_Ivan, kuchi13, kudli, Matesss, Dx, vinczenzo, arxarios, Micha, joocker, luciferrus, Atanono, drifterCZ, millcEK, MessY, Diplomat, K-NinetyNine, Trny, dohaje, DreiPunkte, DarkAngel, Zelvi, Vevoda_Wolf, Dovi, Somik, Niah, freaky_tomato, Allka, Mervin, Lolek95, nasty, While, HateMePls, hmmc, vasek004, BearPeter, Maty991, Kogaku, popik34, Dyfer, Imzadi, hasa, peanutka, Eurostoxx, Rimmer, ErrorJoe, JanW, Vitas, doombo, chernobyl, Einherjar, YDraigGoch, Sed, Edgarix, M4rtin, BMJackal, def84, jurda, bender123, naituf, Shadowmaster, Blast, Hammer, Cercly, Stickman, Artifox, Adri, Taboard89, MallBare, SkyHaven, Ciselnak, kbtmichal, hater, ReadyHC, JSH, kapriiik, kapoka, MKlein, pute, Edu, Slim2, Sejsel, hellequine, julius, Altair, xkox, silvergold, HOLAS, SmallMongoose, cacadore, fatman, voda, Komaar, takylama, Milda90, sliwowitz, Math3s, blablabla12, Finer5950, pavelnop, psychous3, Perosh, Psycho_O, GRIF, beeeee, Eveni, Marsian
125 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 41,00 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

22:56
razden: celkem negativni reklama pro vse...
razden
celkem negativni reklama pro vsechny sportovce
kdyz chces blabolit, pocitej s bolesti
22:58
enrey: Jako klavirista muzu rict jen je...
enrey
Jako klavirista muzu rict jen jedno. (pominu li, ze se vyjadrujes se jako buran, ale to je tvoje vec). Jestli vystrihnes vltavu z not na piano a xylofon z fleku, tak to uprime smekam, respektive byval bych smekal klobouk co nenosim, kdybych tomu snad jen naznakem veril. Uz snad jen proto, ze vltava zacina fletnou a konci celym orchestrem, ale piano ani xylofon, ani nic tomu podobnyho, krome trianglu, jsem tam neslysel. Povez nam cos to tam na to piano/xylofon teda hral? 10 minut ticha ?
echo '#!/bin/rm' > vanity && chmod +x vanity && ./vanity
23:06
Sycak: Re: Jako klavirista muzu rict je...
Sycak
V tom bych viděl ten vtip. <A> na nic z toho hrát neumí a pochybuji, že krom názvu ví co zrovna hraje, ale to mu nebrání v ničím neopodstatněném nadšení pro věc. :)
07:42
himself: Re: Jako klavirista muzu rict je...
silhouette
Ale notak, máme spousty transkripcí Vltavy a celé Vlasti, od sólo klavíru, přes čtyři ruce, čtyři ruce na dvou klavírech, až po myslím 8 rukou na 4 klavírech (Jiříkovský a spol).
Spíš mi vadí, že někdo jde na hudebku a nemá natolik intelektu, aby pochopil, že otázka "na co hraješ" se bude týkat asi hudebního nástroje. A už vůbec nemluvím o tom, že "na co" není totéž, jako "na čem" (kterážto otázka by taky byla dost šroubovaná". Skoro se divím, že neřekl, že na nervy. Z takové originality bych se totiž asi vážně smíchem roloval po zemi.
Toto je podpis
14:12
enrey: Re: Jako klavirista muzu rict je...
enrey
Rekni mi kdys naposled videl floorbalistu sednout za klavir a hrat z not Vltavu?
echo '#!/bin/rm' > vanity && chmod +x vanity && ./vanity
14:31
ESESEL: Re: Jako klavirista muzu rict je...
ESESEL
Jak už řekl Sycak, ten vtip je v tom, že ho postupně degradovala až na dřívka, jelikož to nedával. Mě spíš překvapuje, že po něm poté, co se dozvěděla, že hraje na pravém křídle, chtěla Vltavu a ne Ovčáky.

Ale jinak floorbalistu sice ne, ale fotbalistu poměrně nedávno (na hudbu má tenhle kluk fakt talent). A ony ty děti vůbec do té hudebky docela chodí, alespoň co vím. Většinou klavír, kytara, bicí.
JOHN MAY LIVES | You're the most basic of jokes.
14:46
Sycak: Re: Jako klavirista muzu rict je...
Sycak
Ty si pořád vycházíš z toho, že když někdo řekne "Hrál jsem na klavír", tak jen netřískal do kláves, ale opravdu hrál a šlo mu to.

Parafrází z RD: "To je jeho iluze, že není netalentovaný decibelový maniak."
19:25
himself: Re: Jako klavirista muzu rict je...
silhouette
Já neznám žádný floorbalisty, pardon.
Toto je podpis
22:59
Sycak: Přes "Pičo, vole" a nesmyslný ko...
Sycak
Přes "Pičo, vole" a nesmyslný komentář pobavilo. Takové odřené plus s podmínkou...
10:16
JanW: Re: Přes "Pičo, vole" a nesmysln...
silhouette
U mě je to plus tak sedřené, že zbyla jen horizontální linka.
22:59
vooten: Pičo vole, mínus
silhouette
Pičo vole, mínus.
00:46
MessY: Nebyt uvodniho "pico vols" ktere...
MessY
Nebyt uvodniho "pico vols" ktere mi totalne znechutilo zbytek hlasky, tak dam i plus....
Na "mínus" klikám víckrát... pro jistotu.
07:32
Somme: "Na co hraješ?"Já něvěděl, co tí...
Somme
"Na co hraješ?"Já něvěděl, co tím myslí, tak jsem řekl "Na pravým křídle" Pak mi ty debilové vysvětlili, na co se ptá a já jsem řekl, že chci klavír.

Toto je luxusné. :D
http://s1.racingduel.cz/r20603
14:31
Taboard89: Po první větě bylo o hodnocení j...
silhouette
Po první větě bylo o hodnocení jasno....
18:04
Ouda: Není to útok proti florbalistům,...
silhouette
Není to útok proti florbalistům, jen jsem tam dopsal komentář, že je florbalista kvůli tomu pravému křídlu, kdyby to někomu nedocházelo. Jinak konverzace je v původním znění a proto jsem tam nechal pičo vole, které A použil aby zdůraznil jakou si ze sebe dělá srandu.

Kategorie


Přihlášení


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 1290 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 1595 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 1946 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2151 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 2366 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

Zelvi
včera

K hlášce #32681

Re: Sovo

Tapir
před 4 dny

K hlášce #39999

HA! 15 let a tohle AI už je prak

Tapir
před 4 dny

K hlášce #32681

Re: Sovo


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2024 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.