Detail hlášky #7974

<ment> blami: flmy sou napicu, akorat je tam videt jak hermione rostou kozy
<ment> blami: knizky jsou lepsi
<blami> ment: ja mam hermionu doma
<blami> ment: dam ti ji jestli chces
<blami> ment: po ceste z premiery jsem ji ukrad - tu lepenkovou pred kinem
<ment> LOL :))
<ment> no to bych si vzal
<ment> to si dam do pokoje at nejsem tak sam
<blami> ment: :D

Komentář: #linux.cz@IRCnet

Informace o hlášce

Datum přidání: 28. 7. 2007
Kategorie: Hlášky
Autor: Plnt (133 hlášek)
Hlasování: Infernality, Beezer, Griffon, Severina, cubik, robbo99, Danik02, X4rd4s, love--sucks, incucu, Harys, Groove, McBobr, wegas, KUKAHOJ, schneck, Mirator, Snowy, Slay, ubozak, -TooM-, Neal, AMD, simpe-cz, DMRaper, Sobosss, mickelangello, beorn, barney33, chylex, abouttabs, czHONAN, DMDave92, lerra, Neuromancer, dwander, pitufo, Wimpo, Mysharr, tomzi, PeeKay, gensilver47, BC, Taran, Gego, Wauder, Mar666, skagerrak, 3wl4k, Pajasas, Bety888, Lahvout, Radek9, fladi, soustruh, blueW200, fabiocz, Deefik, Asriel, Snake, DARTHPraetorian, N3mesis, Rainha, enzym, domvala, Matesss, darkknight, Orlan, Goues, Kabuto5, jksdf, Morv, jursmi, Thargas, bkbosorka1, Lugi, Haja024, Ondruch, repley, DragoonX, lilo, zelvak, spiderpig, Cassidy, BearPeter, SidiusM, Apophis, albona, Mervin, Eveni, Sally, Celer, PohyCZ, nOObiCZek, jurda, Ayume, czKarlos, ladys91, 8laz3r, kuras, Shark94, Ruprecht, Tceld, aewin_cz, kecal_op, Liman, sabre0121, Denebola, vasek004, Markuus, Waco, hostar, hossa, calexman, Lida79, Rocker-Tialk, ciakval, Svorrok, Jehudo, Sha-a-kaa, anela, rendlik, ipek007, Cinvor, Gasert, Herda, popik34, tausa17, Ella, JannieUchiha, Sejsel, BahnoCZ, luciferrus, tik-tak-cz, Miguel, Cubis, Metodej, Hamagen, tommander, cha4ser, SkyHaven, Keeehi, Marcus7, ScOrPiOn9, PinkFOX, hinogary, TomEF, zgrossl, Katand, user1234n, ScH0ll_kIll3r, Hans, freferg, matrix17, Ciko, killercat, vilg, Jumbo, Deianeira, staccey, DakuHonoo, Marty008cz, Rimmoncze, Lorddreath, Dadulinka, KorYi, Beerius, Coolak, Lorandel, Finarfin, Danad, grandimir, Komunard, Milhauzz18, dorry, Kapitan, WellBloud89, Kwisatz_Haderach, jogino, Elgurth, Goodlike, CrazzYdiot, Annacerv, nitram1234, Somin 191 pro a Acorp, corwin_x, jerzi, w3m, Danol, Tinnarr, Alve, martez, chicken1, Pajusa, hasahm, ChuckNorris, Nevermore, zakolu, Dorflow, MiaWallace, EliEli, TheTiger, Witek, Hammer, JuRoot, yannush, geckon, lentiilka, Mackie, Yukina, killka, Floopy, ilyria, freaky_tomato, yackiee, Kogaku, JerichoBM, Montechito, tristaver, Krepi, smrduty_kojot, shitcool, queeny31, jfk, duchypuchy, Bendom, pavelnop, Ellrohir, Wery, Bazim, Mimalu, petya, Derevin, bukanyr, Psycho_O, kbtmichal, teye, Ejmin, Maty991, Toblakai, Cejda, aalfred, PavlinII, HateMePls, vinczenzo, vaevictis, kapriiik, Aelin, Altair, Zelvi, FrenkyB, Metzgermeister, Vincent, scarlaxx, Trigger, Trungsi, Kethryn, Komaar, Lucky, Stickman, beeeee, Metis, despy, Bumerank, Allka, psychous3, piol, Dyfer, ric4rd, DJ307, CarpeNoctem
93 proti
V oblíbených: Mar666, Apophis, tlfantomas 3 uživatelé
Oblíbenost: 61,60 %
Stav: Má kladné skóre

Diskuze

13:19
velmi_vtipny_navstevnik: Je vidět leda prd,
velmi_vtipny_navstevnik
sama Emma se kdysi dala slyšet, že snad před čtvrtým filmem jí teď nevím jestli digitálně přidali poprsí nebo vyloženě dali vycpávky, protože režisér chtěl poněkud větší "vybavení" než kterým v tom věku disponovala.
Kdo nevyhrál nižší soutěž, nemá ve vyšší co dělat - Kometa do II. ligy!!!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.