Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Lei“

<on> noo, priznam sa ze radsej malujem... ako pisem... tam clovek nie je az tak obmedzovany... v pismenach ta obmedzuje jazyk a gramatika, slovna zasoba a tak...
<ona> co mudruješ chcel by si sulozit co?

<ona> mám chuť na něco dobrýho :-(
<on> sex?
<ona> :D něco dobrýho k jídlu...
<on> jo takhle...
<on> sex?

<a> krása pomíjí blbost je věčná...
<b> ?
<a> da se to pužit na cokoliv... když to pochopis
<b> nechces toast?

<Kosinka17> Kluci nechcete někdo pokecat s brunetkou? Je mi 17... ozvu se a foto pošlu... (dělám modeling)...
<prenosilmiroslav> mě je 16 a dělám programing

Komentář: chat...

<ona> ale nemám ani čtyřky
<on> j, to je jasný na první pohled :)

Komentář: rodičák...

<ona> ok :) mmntik du se převlíst a vyhodit ohryzek :D
<on> ok...
<ona> sem tu :) promin že mi to tak dlouho trvala ale nejdřív mi spadl ohryzek na koberec tak sem zbírala kousky které odpadly... pak jak sem si sundávala kalhoty tak se mi vysypalo asi 20 korun v korunach a pak sem měla dilema jaké si mám vzít tepláky vyskoušela sem asi troje pak sem si řekla že si vezmu rifle už sem ti chtěla napsat jenže byli nepohodlné xD tak sem asi vyskousela 2 kratany a nakonec sem si vzala 3 kraťasy xD a konečně sem zde... promin že sem zašla tak do podrobna ale píšu to aby si měl co číst a nestěžoval si že se nudíš... jak bys řekl ty trapné ticho xD

Komentář: ženský... :D

<a> Říkal jsem ti, že sem dneska prošel technickou? :D
<b> ee kolik jsi jim dal peněz? :-D
<a> 250 :D
<b> já jsem ti to říkal
<a> jj, respektive sem neměl dost peněz, tak tomu jednomu dlužím 200 :D
<a> ve čtvrtek mu tam vezu úplatek :D

Komentář: Je dobré být finančně připraven na možné úplatky :)

<ona> Vis co by bylo kdyby chlapi nebyli?
<on> Fronty na banany jak za komancu?

Komentář: pry myslela klid

<Nemo> uz jsem prisel na to co u UPC znamena 1:20
<Gandy> hodina dvacet na stazeni mp3? :-D
<Nemo> ne ze ti projde jeden paket z dvaciti

Komentář: typicka nedele s netem od UPC

<ona> vis co... ja si dycky kdyz jim hovezi predstavim, jak ta krava na me dela smutny oci a nemuzu pokracovat...
<on> nesmis jist hlavu...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7065 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2682 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2887 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3102 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 38 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 82 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.