Hlášky hodnocené záporně uživatelem „aewin_cz“

19:45:30 <a> teď si čtu 25 věcí, co ženy nikdy nepochopí
19:45:41 <b> třeba?
19:45:41 <a> docela to sedí :D
19:45:48 <a> koukni: http://www...../-co-zeny-nechapou
19:49:20 <b> vrrr
19:49:34 <a> u čeho jsi?
19:49:38 <b> u konce
19:49:42 <a> už?
19:49:47 <b> já to jenom projela
19:49:54 <b> já to totiž nechápala

<a> Našel jsem zajímavý článek
<a> "Ve vesmíru je třikrát více hvězd, než se myslelo. Mohou za to trpaslíci"
<b> To bylo už v Cimmrmanovi, že za všechno můžou trpaslíci.

<a> Požiar na Luníku IX: Hasiči bojovali s ohňom, Rómovia na nich útočili. Hádzali najmä deti.
<a> Preco som si myslel ze romovia hadzali po hasicoch deti? :D

00:15 <ona> a doprdele! Ja zapomela poprat brachovi k svatku... :(
00:16 <on> teda, mela by ses stydet
00:16 <on> to si rikas sourozenec?
00:17 <ona> hele a nejmenuje se tvuj bracha taky David?
00:17 <on> a doprdele...

<on> mam chut si nekoho hyckat a rozmazlovat
<ona> tak si kup psa,ten to určitě ocení a mě neotravuj ;)

<a> btw ta zima není zase tak špatná ...
<a> noťas ani neotočí větráčkem jaká je tady kosa :D

<ona> no otec dělal před revolucí archeologa.
<on> to by mně asi nebavilo.
<ona> Indiana Jones byl arecholog, takže otec byl takový český Indiana Jones :)
<ona> akorát teda místo Chrámu zkázy potkal moji matku :(

Komentář: chrám zkázy v sukních...

<RinTimTam> Otázka, kterou by si měla položit každá země dostatečně debilní na to aby se spoléhala na Francii, by neměla znít "Můžeme se na Francii spolehnout?", nýbrž "Jak dlouho bude trvat, než se Francie položí?". G. Kilber.
<RinTimTam> nebo: "Francouzská revoluce:Vítězství, především proto že protivníkem byli taktéž Francouzi." :D :D
<Lencule> hele, nech Francouze být... Co taková pověstná Légion étrangère (Cizinecká legie), hmm?
<RinTimTam> to je ale tím, že většina osazenstva JSOU cizinci...

<a> už se ti někdy stalo, že jsi četl vlastní povídku po několika letech a řekl sis, že ten konec je hrozně smutnej? :D:D:D
<b> ja moc nepisu hele,ale stava se mi,ze si neco po sobe prectu po nekolika tydnech a reknu si,ze jsem byl poradnej kus debila :D

Komentář: každý na to nahlíží jinak :D

<a> cus, si prase, nasel jsem v lednici zkazenej med. Musel jsem ho vihodit. Hlidej si to!!
<b> cus....jak zkazenej med?
<b> nevyhodil jsi nahodou muj med s houbickama kterej si setrim uz pul roku????

Komentář: vyhodil

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 10 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.