Hlášky hodnocené záporně uživatelem „aewin_cz“

<a> Jaký ý/í se píše ve slově z_vat?
<b> i
<a> uf, děkuju moc!
<b> teda aspoň mislim

<ona> vláda chce zdaňovat i šlapky, omg
<on> sakra
<on> i dvojšlapky?
<ona> ale já... myslím prostitutky! :-D
<on> já vím já si dělám srandu :-)
<ona> to bys opravdu přišel na buben! ještě aby ti zdaňovali každou blánu, kterou protrhneš...
<on> no právě...!

Komentář: Těžký život bubeníka.

<a> Proč pan kolega rozebírá tu klávesnici?
<b> Nevím, asi potřebuje písmenka do polívky.

<a> když si to tak vezmu tak dabing do češtiny je tak celkově na pytel
<b> to jo, oni tam většinou zazdí význam třeba celý věty
<a> vezmi si třeba Harryho Pottera ten dabing stylem "Zapomeňte" nebo "Mdloby na Vás" je docela k pláči
<a> ještě že "Avada Kedavra" nepředabovali na "Chcípni potvoro"
<b> představ si jak v šestce Snape vyběhne na věž a namíří hůlkou na Brumbála a s vážnym výrazem v obličeji pronese "Chcípni potvoro" :-D

<a> no deto cerkem jako nekomu koho nechara horka po pur ročni znamosty a uz si posrara objednavku?
<b> Je neakceptovatelné, abych se na objednávku vysrala, mám peníze od lidí, kteří mi věří, a budu dělat vše pro to, aby se nic neposralo. Pokud Ti mohu dát radu ohledně vztahů, snaž se poučit se ze svých předchozích chyb. Třeba zkus psát L tak kde patří, pro nás křehké dívky mohou některé věty zcela zničit romantiku... "hradím tvé vrasy", "jsi tak sraďoučká", "ráskyprně tě ríbám", "mám pro tebe srabost" nebo nedejbože fráze jako "posírám ti pusu"!

<a> dneska jsem slysel super hlasku na radiu Hey
<b> to neposloucham
<a> chlapek hodnotil zapas cutalistu s Chorvatama slovy: Chorvatsti utocnici pripravili nasi obranu na zapas s mistry sveta ze Spanelska asi stejne, jako pripravy dudlik blondynku na prichod jejiho cernoskeho manzela :)

<a> Kamarád viděl auto nejmenované malířské firmy s nápisem: "Naše štětky vás uspokojí" podle mě je to klamání spotřebitele!

12:07:24 <a> tvl, ta moje máma
12:07:42 <b> co zase? :D
12:08:21 <a> ted mi rika, jdu na 5 minut k sousedce, nezapomen o pul treti vzbudit tatu :D

Komentář: kamosova mama :D

<> píšeš ve wordu nebo v latexu?
<ona> ve vordu a vetsinou normalne v tricku...

<ona> tak adoptujeme černouška?
<on> v žádnym případě, se nenechám při přebalování zesměšňovat

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 8 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.