Hlášky hodnocené záporně uživatelem „czHONAN“

<a> nevíte někdo jak se převádí metr na metr čtvereční?
<b> ty bláho.. ještě že už se nemusím učit :D nedělá se to ňákým vzorcem?

Komentář: <a> je studentkou vysoké školy

<a> čau víš jak máme na programování toho učitele jak o něm všichni ví že je jehovista?
<b> jj vím a co s tím?
<a> tak sme programovali a povídali si o Billovi Gatesovi a <c> zatvrzelej linuxák.. se mu v půlce hodiny sekl komp tak upe nahlas vpadl do diskuze a zařval jak já nesnáším ty jeho visty :D tos měl potom vidět tu přednášku :D

Komentář: není jehovista jako jeho Vista

<a> Sem vylil na zem pití a když sem si pro sebe řekl: "já to nebyl", tak jsem si toho dál nevšímal.:D
<b> :D

<a> jsem bůh
<a> chceš to dokázat?
<b> dokazuj
...minuta nic...
<a> Aaaaaaa, ha, viděls?
<b> Tos byl ty?
<a> Co máš na mysli?
<b> Něco mě tahalo za trenky

<Trinity> Vola Kenny, ze sedi u vysilace na sile v Mohelnici.
<Trinity> Pry nekdo vypustil pod nej do zahrady dve dogy a vzdycky kdyz zkusi slezt, tak si sednou primo pod zebrik, koukaji na nej a olizujou se.

Komentář: Pepe pro nej zajel

<Trinity> Vola pan Zalud, ze jste u nej vcera zapomneli stafle.
<Jirka> No jo, hold potrebujem vetsi. Tyhle maly se snadno prehlednou...

<a> Ja se o vikendu dival na Ospalou diru.
<b> Njn, ten sex po svatbe uz neni nic moc, co? ;)

<a> stretol som v interspare Jaromíra Nohavicu!!!
<b> my sme minule streli v metre luďka sobotu. najlepšie na tom bolo, že to nebol on...

<a> já vím že máš strašné pomalý PC
<b> ne nemám... on je jenom...
<a> strašně pomalý
<b> ne, on není pomalý, on je pouze zmatený!

<a> Hehe, doslechl jsem se, že u vás v šestým bylo veselo
<b> ty vole, ani mi o tom nemluv, to byl zas průser jak svině
<a> Jste zase něco rozbili?
<b> ale ne, šéf si tu přes léto nechával předělávat kancelář, všechno komplet nový a zároveň s tim vzal i předsál. Ve úterý mu to dodělali a dneska přišel k nám do serverovny, že chce zapojit počítače. Tak mu tam s <c> přijdeme, zapojíme mu jeho počítač a ještě po nás chce zapojit ten pro tu novou sekretářku. Nevim co kdo s tím vnitřkem dělal, ale byl tam strašnej bordel v kabelech i celkově. Tak se na to <c> vrhnul a mezitim se vrátil šéf s tou uchazečkou.
<b> hele, to byl kus. Tak maximálně pětadvacet, blondýna, výstřih jak Grand Kaňon, nohy delší než na zem... Taky na ní mohl oči nechat. Začal jí vysvětlovat to, že bude mít svůj pracovní stůl, počítač, dotace na obědy a podobně (je ti jasný, kam mu oči klouzali), když <c> zpoza stolu zakřičel: "Podej mi stahovací pásky, až jí plácne po prdeli tak ať se to znova nerozletí."
<b> Ona se začervenala, řekla, že to nesplňuje její představy a vypařila se. Myslim, že můžu být rád, že to skončilo jen snížením prémií, protože kdyby v tý místnosti už bylo něco ostrýho, tak to asi použil...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.