Hlášky hodnocené záporně uživatelem „czHONAN“

<a> Tak tatík přišel z třídních schůzek. Začal na mě řvát jakej jsem debil, že se neučim, a tak... Po chvilce přišla mamka zjistit co je to za řev a otec jí seřval taky a v zápětí se jí zeptal: "A to se mě ani nezeptáš co tomu blbovi vychází?" Mamka se takovym roztřesenym hlasem zeptala co mi teda vychází a otec jí na to řekl: "Ani se neptej" a odešel do hospody.

<on> Mám prokletí, normálně když se s někým bavím (nějakou) tak to většinou zkončí u počítačů
<ona> jj a jakej máš procák?

<a> a kde vlastně studuješ?
<b> gymp
<b> gmyp
<b> gymp
<b> gympl
<a> za 150,-Kč provádím kalibraci prstů, jestli bys nechtěl být první zákazník...

<a> LOL, jeden jestli tu někdo nemá fix na popis cd, že to ted popisoval šroubovákem a prodřel to moc

Komentář: IT firma

<a> cus, plati dneska ta hanspalka, stihnes to do sesti?
<b> jj stihnu, jen dodelavam jednu sablonu, davam tomu tak pul hodinky...
<a> ok
...
<a> ty jsi jeste doma?!
<b> sakra, zapomenl jsem to checkovat v iecku :(
<a> :D lol, preju hezkej vecer :)

Komentář: jj starej "dobrej" Internet Exprudér :)

<a> zdar, co děláš?
<b> čus
<b> hraju, jdeme na bosse
<a> OMG, smažte už to wowko!
<b> jj, smažíme :)

<a> all: hladam dievca na vstah 7 az 11 rokov... xixi... P.S: nehovor to rodicom...

<a> čaues co zápas
<b> zdarec, dneska sem hvězda. 3 góly sem nasázel :)
<a> graat
<b> ...
<b> prohráli sme 2:1

<a> tak dneska se zas mama predvedla mi rika "jesi na me jeste budes takle drzej tak ti ten pocitac schovam na mesic!" a bracha prej "no, tam se ti bude blbe hledat..."
<b> :D jezis

Komentář: není měsíc jako měsíc...

<a> cuz
<b> zdarek, des do skoly?
<a> ne, a az se vrati segra tak ji zabiju
<b> copak?
<a> rano ze se vysprchni vid, nastavim si na patou buďála, zazvoní, probudim se, du chcát, este si skocim do pokojiku pro trenky, du do koupelny, frk samozrejme ze tam je segra...
<a> se s ni chvilku pretlacuju o dvere, pak mi dojde trpelivost votevru, pustim z kohoutku vodu a postříkám ji
<a> tak řev jak prase že si bude muset mejt vlasy a tak... no konečně se sprchuju... segra zaklepe na dvere od sprchy, vystrčim hlavu a fik, pepřák

Komentář: kámoše ségřinec asi nerada prohravá

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7634 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.