Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Edgarix“

<a> Fíča vole, test dám, řeknu jí první otázku, druhou otázku, doplňující první, doplňující druhou, třetí jsem nevěděl. Načež prohlásila, že to, co jsem jí řekl, by jí mohlo povědět kdokoliv jinej a nedala mi to. Mě šlehne...
<b> Příště jí neříkej otázky, ale odpovědi. To zabírá ;))

<a> ajee
<a> z ceho je?
<a> a na zitrejsi nebo dnesni
<b> na zitrejsi. dnesni by byla, kdybych sel spat a ted se vzbudil.
<b> me pojeti dne je od spanku do spanku.
<b> dokud nejdu spat, je porad dneska.
<b> uz jsem tak omladl o spoustu dni.

Komentář: Kdy se kona zkouska?

<a> nemám rád ÚČETNICTVÍ...
<b> hlavně že z něj budeš ty blbče maturovat

Komentář: fcb

<a> lol
<a> ten bernolak pisal ako zuzka
<a> W cudzom oku mrwu hľedáš
<a> každá wec má swoj čas

Komentář: dejiny slovenskeho jazyka

<a> Neznáš nějakou 18 co hledá vážnej vztah?
<b> znám
<b> ale jmenuje se Tomáš

<a> Další zářez, ale na tenhle snad nejsem ani pyšnej. Sice úspěch, ale s ostudou! Ale na druhou stranu, na okolnosti se dějiny ptát nebudou..
<b> O co jde?
<a> Zkouška hotová, to jo :-D Ale dal mi ji za odvahu, že jsem tam s těma vědomostma vůbec přišel..

<a> Tak co půjdete holky na ten ples ? <c> s tím počítá
<b> Asi to bude Mnichov
<a> ?
<b> My se rozhodneme a dáme Vám večer vědět.

Komentář: O Vás bez Vás...

<a> Hej kámo máš tu zemák?
<b> Mám Tuzemák deme.

Komentář: každy to chápe jinak

<a> čus, dal bych si kolu
<b> a co ja s tim
<a> tak bys mi jí mohl koupit a doníst :-)
<b> si upad ne??? bydlim od tebe přes pulku prahy
<a> určitě bys nechtěl, aby se brácha dozěvěděl, žes mu vojel mladou, víš jakej je nervák....
<b> ty ses hazl
<b> uz du

Komentář: a dones jí :-D

<Roubek> nepochopil bys
<Roubek> dostal sem nočník:-D se slovy...
<Roubek> "ty furt sedíš u toho počítače, tak aby sme ti ušetřili kroky" :-D
<Roubek> kámo já sem nemoh

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 16 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.