Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Gasert“

<rob> ale jedu na QIPu ted
<sharer> QIP? Sux :-! Miranda rulez!
<sharer> QIP? Sux :-! Miranda rulez!
<sharer> QIP? Sux :-! Miranda rulez!
<sharer> QIP? Sux :-! Miranda rulez!
-!- sharer has quit
-!- sharer has joined
<sharer> sakra

Komentář: Miranda rulez

<a> hejj neznáš nějaký ukrajinský tanec
<b> enom cikansky a na to musis umet rychle behat

Komentář: hliník 4ever

<a> vies to ako student mam za stovku rychly neobmedzeny net na studijne ucely ako napriklad red alert 3, fallout 3, minuly semester to boli vyukove programy ako napriklad far cry, half-life episode 2, FEAR a podobne

<a> Cus, prej u tebe byla zachranka a hasici?
<b> jo
<a> tak koukam, ze se ta oslava nak zvrhla :)
<b> ani ne... jen kamos dostal nafukovaci panu a me nenapadlo nic lepsiho, nez ji v zachvatu zhulenosti a vozralosti povesit za svihadlo z balkonu
<b> no a rano v 6:45 busi na dvere hasic, ze se nam na balkonu nekdo obesil...

<a> cuasfjkoask§
<b> ?
<a> cuss sry prebeh mi mraz po zadech

<a> porad mi to pada
<b> predtim jsi mel amd? a ted mas intel?
<a> jj. asi konflikt starych a novych ovladacu nebo neco takeho.
<b> hehe. mno je to mozne
<b> z pohledu systemu bych to prirovnal k necemu takovemu: vecer by si sel spat jako chlap a rano by ses probudil jako baba a k tomu v jinem byte, jinem state a s chlapem v posteli, tez by te z toho jeblo...

Komentář: novy PC a stary windows

<a> vcera sem chytil v tramvaji nehoraznej vytlem
<b> jakto?
<a> no sedim si tam, posloucham muziku a najednou pristoupej 3 cikani v monterkach
<b> to bylo tak vtipny?
<a> to ne ale ja sem si predstavil jak pracujou...

Komentář: utopie...

<None> žila byla jednou jedna princezna a ta uměla krasně zpívat a tancovat, bohužel jí okupoval jeden zlý černokněžník. Ale jednoho dne přijel princ na svém žluto růžovém oslíkovi, dal černokněžníkovi polibek z pravé lásky a ten tu krávu opustil a žil s princem šťastně až do smrti. :)

<on> jestli mě vážně chceš udělat... tak to udělej... já to snad nějak přežiju... když ti to nebude vadit a budeš šťastná...
<ona> jestli te chci udelat?
<on> *to

Komentář: rozchod s přítelkyní

<Kloby> třeba je lezba
<Lg> To by tě nebalila, byla-li by
<Kloby> a byla-li by bi?
<Lg> "Byla-li by bi, balila by tě."

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.