Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Gasert“

<a> si představ že bys vyhrál miliardu, co bys s ní dělal?
<b> ze zahrady by rázem byla serverovna :-)

Komentář: když nevíte co s penězi

<a> dneska: přijdu domu, čumím do programu
<a> a vidím tam "svět emo" a "muzeum žiletek"
<a> podívám se pořádně a "svět elmo" a "muzeum žehliček"

<a> znaj me vsechny holky na nasem oboru
<b> fakt? si borec kolik jich tam je?
<a> 3

Komentář: průmka

<a> No tak tomuhle bys nevěřil, čumím z okna a na zahradě se opaluje sousedka úplně nahá. To je tělo! Ty kozy a ty nohy!
<b> Si děláš prdel ne? Která to a kolik že tý kočičce je?
<a> Je jí 63... jdu blejt
<b> to mám teda štěstí že jí nevidím :D
<b> ty humusáku!!! no počkej!!!

Komentář: přes webkameru

<ona> Co ty a slečny?
<on> o jedné sním
<ona> o jaké?
<on> jmenuje se ATI
<ona> Ona je Indka?

-!- a has joined
<a> zdravim, je tu nekdo z matfyzu?
<b> ne, tady jsou vsichni normalni.
-!- a has quit

Komentář: irc :)

<a> To je zase krásný začátek dne toto...
<b> Tak povídej mno, jak to všechno začalo.
<a> Všechno to začalo tím, že jsem si chtěl hodit desetikorunou, co jsem měl na autobus, jestli padne panna - dobrý den jestli padne orel - špatný den
<b> No a?
<a> Ta desetikoruna se mi zakutálela do kanálu :(

Komentář: Znamení.

<a> a pak mi napsala "sladky sny, MTR" a smajlik
<b> no vidis, z toho by neco mohlo byt :)
<a> jenze ja nevedel co to znamena to MTR :D
<b> a cos ji odepsal?
<a> Taky te mrdam :D

Komentář: BZ - blbý zkratky :)

<a> jinak v posledni dobe se nam dejou desny veci :-D
<a> kolega v praci si poridil notebook a asi po mesici pouzivani prestal z niceho nic chodit tak si rikal smejd jeden a nas*ane ho odnesl do reklamace asi za tyden mu volali proc si strka do PCMCIA klic od baraku. Na to bez vahani odpovedel ze tam jeho dvoulety syn strcil zrejme aktivacni klic pro XPcka :-D

Komentář: Kdo ty aktivacni klice vymyslel? :-D

<a> Vies, ze STV je porno kanal?
<b> ?
<a> cely den tam davaju holy kkt

Komentář: :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.